Новини

Система БПД шукає волонтерів та параюристів

Лайфстайл, Новини
124 переглядів

У наш час волонтерство стало потужним суспільним рухом та проявом самовідданої активності громадян.  Якщо ви прагнете допомагати вразливим категоріям населення і маєте трохи вільного часу, запрошуємо приєднатися до проєкту «Волонтер БПД».

Система безоплатної правничої допомоги запустила його у 2021 році на суспільний запит – бажання активних громадян долучитися до інформування людей у своїх громадах про можливість отримати правничі послуги безоплатно.  Минулого року у проєкт вже залучено понад 600 волонтерів по всій Україні.

Що роблять волонтери БПД? Вони інформують людей про можливість отримати правничу допомогу безоплатно, розміщують інформаційні матеріали: плакати, листівки у громадських місцях, допомагають організовувати освітні заходи на правову тематику та налагоджувати співпрацю з партнерськими установами і організаціями

Чи потрібна юридична освіта? Ні. Волонтери не надають правничих послуг, а лише допомагають інформувати людей про можливість отримати їх безоплатно у системі БПД.

Хто такий параюрист? Це той самий волонтер, але у якого є функція перенаправлення особи, яка потребує допомоги до системи БПД через спеціальний застосунок в смартфоні. І бути юристом для цього також не обов’язково.

Волонтерство у системі БПД можна поєднувати з іншими волонтерськими активностями, роботою тощо. Ми пропонуємо: досвід співпраці з системою надання безоплатної правничої допомоги для покращення власного рівня правових знань; можливість пройти безплатне навчання (тренінги, курси, семінари тощо) як у сфері волонтерської діяльності, так і в правовій, а також розширити ділові контакти, покращити навички комунікації.

Щоб стати волонтером/параюристом слід заповнити анкету – https://cutt.ly/hlq3RxH, а також пройти дистанційний курс «Основи волонтерської діяльності» (http://academy.legalaid.gov.ua/) та фінальну співбесіду з представниками системи БПД і отримати посвідчення волонтера чи параюриста. Долучайтеся!

Марія ОСАУЛЕНКО,

головна фахівчиня із зв’язків з громадськістю та
пресою координаційного центру з надання
правничої допомоги

 

Коментарі
Теги: Волонтери-параюристи
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up