Новини

Танкіст 14-ої ОМБр у тридцятці найуспішніших

Архів
3 переглядів

Заступник командира танкового батальйону 14-ої ОМБр з озброєння, майор Роман Багаєв у грудні отримав нагороду Top 30 Under 30, яка вручається восьмий рік поспіль людям до 30-ти років, які довели, що у своїй сфері є професіоналами та досягли значних успіхів, пише інтернет-видання «Буг» з посиланням на Kyiv Post.

Роману Багаєву 29 років, у найгарячіші місяці війни на Сході воював під позивним “Тюльпан”. У 2016 та 2017 роках Багаєв зі своїм підрозділом були визнані найкращим танковим взводом Збройних сил України. Він був нагороджений орденом Богдана Хмельницького 3-го класу за ефективне керівництво бойовими діями у складі батальйону “Колос” спеціальних завдань на Донбасі. Два роки поспіль підрозділ Багаєва був обраний для представлення України на Strong Europe Tank Challenge, змаганні кращих сил НАТО, що проводиться щорічно у 7-му командуванні з підготовки армій у Графенвор, Німеччина.

Коли в 2018 році закінчився його п’ятирічний контракт зі Збройними силами, Роман Багаєв вирішив залишити бригаду. Але, після року міркувань у цивільному житті, все-таки повернувся.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up