Новини

Танцівник та турист, що мріє полетіти у космос

Архів
5 переглядів

Щирий, безпосередній і веселий шестикласник Стас Калачинський користується неабияким авторитетом серед однокласників, адже йому вдається товаришувати з усіма однолітками та не вступати ні з ким у конфлікти. Через це щороку на свій день народження має дилему – кого запросити на день народження? Але так як виокремити нікого не може, то запрошує до себе увесь клас.

У житті хлопчика чимало символів, пов’язаних із його знаком гороскопу, адже мама Стаса також народилась у рік Собаки, а, окрім цього, ще один член їхньої родини – це 10-місячний грайливий лабрадор Арчі. Песика подарували батьки на день народження, здійснивши давню мрію сина. Тепер вони друзі нерозлийвода – разом гуляють, бавляться і навіть сплять, щоправда, лише коли батьки цього не бачать, зауважує хлопець.

Навчається Стасу 6-А класі ЗОШ № 5 ім. А. Кореневського під постійним наглядом своєї мами, яка викладає тут іноземні мовита і є його класним керівником.Утім це лише вдома вони мама та син, а в школі – вчитель та учень, до якого Вікторія Калачинська ще більш вимоглива, аніж до інших. Улюблені предмети шестикласника – малювання, фізкультура та трудове навчання. Утім, незважаючи на захоплення такими здавалось би простими науками, із рештою предметів у нього теж все гаразд.

Уже протягом шести років Стас з успіхом займається у клубі спортивного танцю «Грейс». За цей час було безліч конкурсів, чемпіонатів та турнірів, результати яких всіяли стіну кімнати юного танцівника медалями та дипломами. Утім найбільш знаковим для хлопчика була цьогорічна участь у всеукраїнському фестивалі «Кубок діадеми» у місті Львів, де клуб «Грейс» виборов гран-прі із видовищною постановкою «Американський круїз».

– Щороку демонструємо наші нові постановки у концертній програмі до Дня міста. Через це, на жаль, не встигаю спробувати свої сили у традиційному велопробігові, в якому вже давно мрію узяти участь, – каже, посміхаючись хлопчина.

Віднедавна Стас має нове захоплення –  туристичний гурток, який діє при школі. У хлопця чудово виходить орієнтуватись у лісі, як з допомогою карт, так і з компасом, який отримав цього року від Святого Миколая. А любов до подорожей Стасу прищепили батьки, які завжди беруть сина у сімейні мандрівки, з яких щоразу привозять на пам’ять магнітик. Такими сувенірами з різних куточків України вже всіяний увесь холодильник Калачинських.

Якщо вірити китайському гороскопу, то діти, народжені у рік Собаки – чесні, справедливі та дуже товариські. Вони дуже вимогливі до довколишніх, адже не пробачають брехні навіть рідним людям. У той же час важко знайти більш вірного товариша, адже діти, народжені у рік Собаки, завжди готові прийти на допомогу та до останнього відстоюватимуть інтереси близьких. Мама Стаса погоджується із більшістю цих характеристик, які також притаманні її сину.

Змалечку хлопець мріє стати космонавтом, адже його завжди вабив таємничий космос та далекі планети. Тож улюбленими іграшками довгий час був конструктор-космодром та справжній телескоп,у який можна спостерігати за зірками.

– Мрію під ялинкою знайти новий шкіряний м’яч, адже що ще потрібно для нормальної дитини? – знизує плечима Стас. – А от байдикувати на зимових канікулах мені не вдасться, бо вчителі трохи завантажили, тому доведеться читати книжки.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up