Новини

Танцювальні медалі «Starlight’»у

Архів
41 переглядів

3 червня у Рівному відбулися традиційні змагання “Крок до зірок” . Перше місце у категорії “Юніори 1Rising stars” вибороли 11-річні володимир-волинці Ярина Шуляр і Роман Боярчук  із клубу спортивного танцю”StarLight”.  Їхні тренери – Софія та Станіслав Кузнєчихіни радіють, що вихованці успішно  та з гарним настроєм завершили танцювальний сезон.

В напередодні юні танцівники із «Starlight» взяли участь у міжнародному рейтинговому фестивалі зі спортивного танцю «Полтавський вальс».   Найкращі результати на цьому турнірі показали Марія Подзізей і Владислав Мельничук, які зайняли в різних категоріях перше, третє та шосте місця, Ярина Шуляр і Роман Боярчук, які здобули два других і третє місце, Анна Обітоцька  – перше та третє місця, Дарина Романюк – третє, Юстина Олексюк –  два четвертих місця.

А справжніми рекордсменами  клубу стали одинадцятирічні Ярина Шуляр і Роман Боярчук, які наступного дня після виступів у Полтаві, вибороли друге місце і здобули срібну нагороду  національного чемпіонату України у категорії «ювенали-2, лат.» у Харкові.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up