На головну живи активно Танцювальний ангел добра “Берегу надії”

Танцювальний ангел добра “Берегу надії”

150

Слово «волонтери»  в нашій країні асоціюється з людьми, які допомагали військовим після початку воєнних дій на Сході, які добровільно, безоплатно, віддаючи власний час  і навіть кошти, сприяли забезпеченню наших військових, допомагали вимушеним переселенцям та людям, які опинилися у зоні конфлікту. Але, дай Боже, війна скоро закінчиться, і  суспільство має берегти напрацьоване і надалі розвивати взаємодопомогу.

У таких розвинутих країнах, як Японія, Англія чи США, від 30 до 40 відсотків населення мають волонтерський досвід. Допомога у догляді за людьми похилого віку чи з інвалідністю, у лікарні чи хоспісі, організація соціально значимих акцій – все це підвищує свідомість молоді, розвиває гуманність, що для цивілізованих країн є нормою.

- реклама -

Уже четвертий рік студенти педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського стають волонтерами ГО “Берег надії”. Вони роблять важливу справу – допомагають соціалізуватися людям з інвалідністю, наповнюють життя цих хлопців і дівчат насиченим подіями і приємними емоціями.  Далеко не кожен може працювати для людей з особливими потребами, для цього потрібно мати чисте серце та щирі наміри допомогти. Але і вихованці організації, у свою чергу, діляться зі студентами своєю безпосередністю, вчать дивитися на світ простіше і з любов’ю, додають сили долати життєві труднощі.

Сьогодні хочу познайомити читачів з студенткою педколеджу, хореографом Ольгою Орловою. Ця тендітна дівчинка вже півроку, навчає наших дітей танцювати і реалізовувати  їхню, напевне, найбільшу мрію.  Адже кожному хочеться незграбні рухи порушеної ДЦП ходи перетворити на плавні па танцю. Оля легко порозумілася з бережанами, більше того, іноді на репетиції приходить  її мама – пані Наталя, вони разом ставлять танцювальні номери та виступають з дітьми на наших заходах. До новорічного свята вчили вальс, ду були репетиції, хвилювання, емоції, на виступі – довгі сукні і задоволення. На 8 березня підготували для мам веснянку, а наступна їхня прем’єра має  відбутися весняного табору. П’ятниця – день, коли приходить займатися з дітьми Оля, тепер самий відвідуваний в організації.

Не будьмо байдужі, огляньмося навколо, можливо комусь потрібна і ваша допомога, робити добрі справи зовсім не складно, зате вони лікують душу.

Стаття опублікована в рамках реалізації проекту ГО «Берег надії» спільно з ВКЗ «Володимир – Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського» – «Ангели добра», як переможців міського конкурсу програм (проектів, заходів) розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді.

Олена КАНДИБА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один − 1 =