На головну Новини «Технологічна» студентська виставка  у музеї

«Технологічна» студентська виставка  у музеї

14

   Нещодавно в історичному музеї відбулася презентація виставки студентів педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського, яких за спеціальністю « Трудове навчання і технології» навчають високопрофесійні викладачі Олена Клюд і Ольга Вітрук.

На виставці експонуються ляльки-мотанки, вишиті рушники, картини виконані з бісеру, вироби з лози, жіночий одяг оздоблений вишивкою, доробки,  вирізьблені з дерева та інші витвори золотих рук талановитої молоді.

- реклама -

Студенти та їх викладачі активно співпрацюють з дизайнерами України та демонструють власні моделі на міських та всеукраїнських фестивалях та конкурсах, адже тема етнодизайну і є досить актуальною.

Вперше у музеї було показане дефіле  одягу «Сучасне етно». Розпочали показ колекцією одягу під назвою «Лялька -мотанка», яка отримала перше місце у конкурсі  молодих дизайнерів «Барви Поділля», котрий щорічно  відбувається у Хмельницьку.

Студенти та викладачі із захопленням розповідали про свої здобутки і творчі задуми,  демонстрували свої оригінальні роботи,  виготовлені власними руками, у кожну з них вкладена частинка душі.  Тому ці творіння не залишать байдужими нікого.

Богдан  ЯНОВИЧ,

науковий співробітник історичного музею.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 + девятнадцять =