Новини

Тепло і вивезення сміття подорожчали

Архів
8 переглядів

На останньому у цьому році засіданні виконавчого комітету міської ради розглянули 28 питань. Основні з них стосувалися встановлення вартості тарифів на 2017-2027 роки на вивезення рідких побутових відходів, які надаються КП «Полігон», на теплову енергію, на послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води, що надає ПТМ «Теплокомуненерго», та на теплову енергію з використанням природного газу від ТзОВ «Енергозбереження Волинь».

Про виконання міської цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2017 роки прозвітував начальник управління освіти, молоді та спорту В’ячеслав Петрук. Обговорюючи звіт, міський голова Петро Саганюк зазначив, що у наступних роках треба оздоровити більшу кількість дітей шкільного віку, адже профілактика є найкращим способом збереження здоров’я молодого покоління. А за добру організацію пришкільного таборування вручив відзнаку міністерства соціальної політики України НВК №3 та грамоту управління освіти, науки та спорту облдержадміністрації гімназії.

Також на засіданні прийняли дев’ять рішень, що стосуються захисту дитинства, чотири – майнові і два – житлові. Тут затвердили містобудівну документацію, встановили режим роботи деяких закладів торгівлі, затвердили план роботи міськвиконкому на перший квартал 2018 року, заслухали інформацію про організацію військового обліку і бронювання військовозобов’язаних за галузями національної економіки на території міста, про підсумки виконання військово-транспортного обов’язку за нинішній рік та завдання на наступний.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up