На головну Новини Тести на коронавірус доступні і в місті

Тести на коронавірус доступні і в місті

117

У разі підозри на коронавірус експрес-тести відтепер можна буде зробити безпосередньо у місті. Загалом у розпорядженні володимирських медиків уже є 335 таких тестів.

25 із них – перша партія з числа тих, які закупили за кошти міського бюджету та КП «ЦПМД», надходження решти партій очікується незабаром, розповіла головна лікарка Центру надання медичної допомоги Катерина Чубок. Іще 310 експрес-тестів отримали за розподілом ОДА, вони надійшли централізовано від Міністерства охорони здоров’я України. Ці засоби будуть розподілені між центром первинної медичної допомоги та ТМО.
У ЦПМД за власні кошти закупили тести на грип, а також дезінфікуючі засоби. Чекають на надходження костюмів індивідуального захисту, які відповідають усім вимогам.
Наразі ні підтверджених випадків, ні підозр захворювання на коронавірус у Володимирі немає, каже Катерина Чубок. Завдяки превентивним заходам знизився і рівень захворюваності на ГРВІ: на п’ятницю таких хворих було 54, більшість – дорослі, дітей усього шестеро.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × два =