На головну Новини Толока у парку, ремонт вулиць та будівництво футбольного поля у Зарічанській ОТГ

Толока у парку, ремонт вулиць та будівництво футбольного поля у Зарічанській ОТГ

191

У Зарічанській громаді за боротьбою за своє існування (про те, як зарічанці мітингували у Києві, ми писали у минулому номері), не забувають і про щоденні клопоти та заплановані ремонтні роботи.

Днями  розпочались роботи по капітальному ремонту вулиці Лесі Українки в селі Федорівка, де буде влаштовано  асфальтобетонне покриття протяжністю орієнтовно 400 метрів. У цьому ж селі наразі триває капітальний ремонт місцевого клубу, де уже покладено плитку на підлогу, а стіни обшили плитами «армстронг».

- реклама -

В селі Заріччя на вулиці Червонобережній невдовзі буде тротуар із бруківкою. Таку рекомендацію винесли проектанти після проведеної експертизи щодо капітального ремонту вулиці, яка є досить широкою і потребує тротуару згідно з будівельними нормами. Цього тижня також розпочнеться ремонт частини вулиці Нової у Заріччі.

На фінішну пряму виходять роботи із будівництва футбольного поля поблизу опорного навчального закладу в селі Суходоли. Наразі там уже кладуть штучне покриття. Тривають також роботи по утепленню фасаду мінеральною ватою цієї ж школи.

Не  лишається без діла придбана сільрадою в кінці минулого року роторна косарка – впродовж останнього тижня працівники місцевого комунального підприємства обкошували з її допомогою прибережну зону річки Луга. Таким чином будяків позбувся берег річки навпроти парку «Слов’янський», дитячого пляжу та стадіону ЗОШ №1.

Минулої п’ятниці працівники сільради та комунального господарства спільно з жителями громади зібрались у парку «Княжий» на толоку в результаті якої тут з’явилась нова клумба. Цілий причіп тіньолюбивої рослини хости подарувала родина з села Заріччя. Висадили саджанці на клумбі біля центрального входу до парку разом із ірисами. У сільраді сподіваються, що відвідувачі парку дбайливо віднесуться до людської праці і нова клумба залишиться окрасою відпочинкової зони.

Тетяна ІЗОТОВА.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

12 − десять =