На головну живи активно Тренди карантину: «онлайн забіг» або «віртуальна пробіжка»

Тренди карантину: «онлайн забіг» або «віртуальна пробіжка»

90

Карантин вніс свої корективи у життя кожного українця: одні змушені були піти на вимушені «канікули», а хтось залишився працювати, дотримуючись заходів захисту від коронавірусу. І якщо перший тиждень чи два більшість раділи позачерговому відпочинку, то вже під кінець другого місяця, кожен мріє повернутися до повсякденного ритму життя. Для багатьох поціновувачів спорту ковтком свіжого повітря під час карантину стали онлайн змагання із бігу. 

Соціальні мережі рясніють масою пропозицій пройти онлайн навчання чи здійснити віртуальну екскурсію світовими музеями, та навіть більше – взяти участь у віртуальному чи онлайн забігу. У Володимирі до такого незвичайного дистанційного змагання долучились представники бігового клубу «Епікур».

- реклама -

«Онлайн забіг – це, по суті, ті ж самі змагання з бігу, але все відбувається віддалено і одночасно у різних куточках України. Коли в класичних змаганнях є визначений час, дата та місце старту і фінішу, то в онлайн все простіше – маршрут бігун обирає самостійно. Найважливіше – пробігти дистанцію, на яку зареєструвався спортсмен, та надіслати підтвердження пробіжки організаторам, при цьому дотримуватися умов карантину. Наш клуб, зокрема, звітує у мобільному додатку Strava» – розповідає координаторка бігового клубу Володимир-Волинської птахофабрики Оксана Богославець.

Учасники онлайн забігів на маршрут виходять у масках, намагаються обрати час, коли найменше людей перебувають на вулиці, а самі маршрути обирають подалі від громадських місць та центральних вулиць.

«На перший свій онлайн забіг вийшла, щоб підтримати колегу. А вже цієї неділі була офіційно зареєстрована на «ІІІ Віртуальний пробіг без вірусів». Для пробіжки у 10 кілометрів вирішила з чоловіком пробігтися до села Поничів, – каже працівниця птахофабрики Юлія Якубська. – Мені особисто подобається бігати подалі від міста, де немає скупчення автівок та людей. Обираю місцевість, де є гарні пейзажі».

«Для мене це можливість зібратись з думками, а також показати, на що я здатен під час пробіжки, адже дух змагання все одно присутній. Хочеться пробігти краще, з гарним часом. І в той же час це хороший спосіб тримати себе у формі!», – ділиться своїми враженнями від участі в онлайн забігах менеджер «Епікуру» Вадим Москалюк.

Узяти участь в онлайн забігу може кожен охочий. Варто лише знайти найближчий, зареєструватися на бажану дистанцію та під час пробіжки дотримуватися умов карантину.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

девятнадцять + один =