Новини

Тренінг з надання медичної допомоги

Архів
59 переглядів

Дводенний тренінг з надання медичної допомоги пораненим в умовах бойових дій, який проводили фахівці компанії TGA  з Нідерландів,  успішно  пройшли пів сотні бійців батальйону тероборони нашого району.  

Дводенний курс ТССС (Tactical Combat Castalty Care – надання медичної допомоги пораненим в умовах бойових дій) складався з лекційної та практичної частин. Під час відпрацювання сценаріїв в умовах, що були максимально наближені до реальних, бійці евакуювали поранених з поля бою та рятували власні життя від умовних крововтрат.  

У межах дводенного тренінгу його учасники опанували базові знання з натовського алгоритму надання допомоги MARCH, що включає такі основні послідовні пункти: зупинка кровотечі з допомогою турнікету – забезпечення прохідності дихальних шляхів – закриття всіх відкритих ран грудної клітки – повний огляд пораненого – попередження гіпотермії.

До складу тренерської команди увійшли професійні інструктори з багаторічним військовим досвідом. Упродовж багатьох років вони не лише займаються тренерською роботою, а й брали безпосередню участь в операціях з медичної евакуації в Іраку, Афганістані, Кабулі, Малі та інших країнах, де виникають військові конфлікти.

Профінансувала тренінг для бійців батальйону тероборони міжнародна благодійна організація «Global Response Management», зв’язки з якою підтримує депутат міської ради Андрій Принда. 

Окрім сертифіката, який засвідчує отримані базові знання по невідкладній допомозі пораненим, кожному бійцю вручили індивідуальну аптечку.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up