Новини

 Тріо, квартет і ціла «сотня»: які артисти виступатимуть на «Володимирському Узвозі»

Архів
2 переглядів

   Серед гостей з інших міст, які додадуть своїх барв до музичної палітри «Володимирського Узвозу», – аматорські і професійні колективи з Волині та Галичини.

13 чоловічих голосів «Маневицької сотні»

У «Маневицькій сотні» – не сто, а лиш 13 голосів, зате яких потужних! Народний аматорський вокальний колектив діє у Маневичах уже 15 років, а співають у ньому колишні керівники установ і організацій району, начальники відділів і управлінь тамтешньої РДА. В репертуарі ансамблю  – більше 30 українських пісень, в’язанок, попурі, авторських творів сучасних композиторів. Цей колектив – неодмінний учасник різноманітних місцевих та обласних заходів і концертів. Пісні у виконанні «Маневицької сотні» звучали на сценах різних міст не лише України, а й Білорусі, Польщі та Литви. А також у зоні бойових дій – вторік учасники ансамблю піднімали бойовий дух військових у районі Золотого і Попасної.

Легендарний квартет

Тернопільський квартет «Акорд» давно завоював любов публіки і заслужив на окрему сторінку в літописі української музики. У репертуарі колективу, що діє уже 20 років, – композиції у більш ніж 60 різних музичних стилях. «Акордівці» виконують народні і духовні пісні, твори сучасних авторів і пісні народів світу. Спів квартету «Акорд», особливо а капела – блискучий зразок академічної манери виконання. Тож усі поціновувачі камерних, академічних вокальних ансамблів отримають неабияке задоволення від виступу цього колективу.

Джазове тріо

Окрасою концертної програми «Володимирського Узвозу» стане жіночий колектив зі Львова «Ladies’ Trio». Це вокальний гурт, який співає  у стилях джаз, поп, свінг ретро-джаз, нео-фольк.Колектив виконує як і популярні естрадні, джазові твори так і має ряд творів та обробок власного авторства з музикантами (живий супровід), a cappella або під мінусові фонограми. Хочете почути, як звучить хіт «Океану Ельзи» «Обійми» у виконанні трьох чарівних вокалісток? Не пропустіть їхній виступ на «Узвозі».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up