Новини

Троє людей загинуло від вибуху снаряду часів Другої світової війни на Локачинщині

Громади, Локачинська
395 переглядів

Трагедія трапилася учора, 14 березня, у лісі поблизу села Колпитів, повідомляє сектор комунікації поліції  області.

Увечері до чергової частини сектору поліцейської діяльності № 1 селища Локачі надійшло повідомлення від жительки району про те, що двоє братів її чоловіка разом із односельцем пішли у ліс з металошукачем та не повернулися.

Під час опрацювання повідомлення, у лісі поблизу села Колпитів, поліцейські виявили мертвими трьох місцевих жителів. Загиблим 27, 35 та 38 років. Попередньо, волиняни загинули внаслідок здетонування снаряду часів Другої світової війни. На місці трагедії знайшли ще приблизно півсотні таких боєприпасів. Нині проводяться заходи щодо їх вилучення

За цим фактом відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за п. 1 ч. 2 ст. 115 ( із додатковою відміткою «нещасний випадок») Кримінального кодексу України. У рамках досудового розслідування поліцейські з’ясують усі обставини трагедії.

Головне фото – ілюстративне.

 

 

Коментарі
Теги: боєприпаси часів Другої світової війни, загибель людей, здетонував снаряд
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up