Новини

Три дні на озері для «Берега надії» від благодійників-адвентистів

Архів
45 переглядів

Наметовий табір відпочинку  «Друзі Ісуса» для вихованців громадської організації «Берег надії» влаштувала на березі озера Соминець Церква адвентистів  сьомого дня.

Три дні діти з обмеженими фізичними можливостями разом зі своїми батьками й опікунами прожили поблизу Шацького природного заповідника. Кожен ранок починався фіззарядкою, а після сніданку на дітей чекали купання в озері, мокрий волейбол, розваги, естафети, цікаві конкурси. Вихованці «Берега надії» могли випробувати себе у різноманітних спортивних  іграх, зокрема, у плаванні на байдарці та надувному човні. Один із організаторів табору Григорій Антонюк підготував особливі заняття і, не зважаючи на обмеженні фізичні можливості, діти каталися на навісній туристичній переправі, могли відчути силу вітру під натягом справжнього парашута.

Різноманітні майстер-класи із рукоділля демонструвала студентка педколеджу Ольга Магдюк, яка навчала дітей виготовляти  й оздоблювати листівки, розмальовувати тканину у техніці батику. Уважно і чуйно ставилася вона до кожної дитини, терпляче пояснювала, підказувала, допомагала їм відчути радість від зробленого власними руками.

У таборі звучала весела музика, спів. Діти й дорослі мали нагоду послухати змістовні духовні бесіди пастора із Нововолинська Миколи Рябенка.

Усім смакували сніданки, обіди й вечері, приготовані на березі озера польовою кухнею. Солодкою ватою безплатно пригощали таборян місцеві підприємці, сім’я Корнелюків.

   Волонтери душевно і щиро опікувалися малими й дорослими, враховували індивідуальні потреби кожного, організували й роботу медпункту. А на закінчення відпочинку всі разом прибрали табірну та прилеглу до неї територію від сміття, адже, на жаль, не усі туристи й пляжники свідомо ставляться до збереження чистоти навколишньої природи. Діти із «Берега надії» із задоволенням виконували таку посильну для себе роботу.

За словами пастора Церкви адвентистів Володимира-Волинського Романа Шуляка, дітьми-інвалідами у таборі спільно опікувалися не лише його одновірці, а й представники інших християнських конфесій. А сердечну вдячність за таку турботу від імені дітей і дорослих з «Берега надії», всіх, кому пощастило гарно й змістовно відпочити на березі озера Соминець, висловила пенсіонерка Марія Войтюк , котра й розповіла про цю доброчинну справу.

Коментарі
Теги: адвентисти, Берег Надії, благодійність, відпочинок, канікули, табір
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up