Новини

Три гектари лісу від райдержадміністрації

Архів
33 переглядів

Із приходом весни у держлісгоспі активно дбають про  поновлення  лісових насаджень. Як і у попередні роки, у районі відбувається акція «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Минулої п’ятниці до посадки дерев долучилися і працівники райдержадміністрації.  Спершу провели  короткий інструктаж, а  тоді взялися  до справи. До обіду було заліснено площу в майже три гектари. Висаджено понад 20 тисяч садженців дуба та сосни на території Стенжаричівського лісництва.

 – Ми завжди повинні думати не лише про сьогоднішній день, а й про майбутнє, тому уже водинадцяте радо відгукуємося на запрошення лісівників та беремо участь у акції, – зазначаила голова райдержадміністрації Наталія Василець, яка теж садила  деревця.

До речі, за 11 років тісної співпраці  держлісгоспу та працівників райдержадміністрації зроблено вагомий внесок у збільшення лісистості Володимирщини. Лісопосадки  здійснено як на зрубах, так і на землях непридатних для сільськогосподарського користування. За минуле десятиріччя разом з представниками виконавчої влади висаджено лісових культур на загальній площі 147,2  гектара, в тому числі створено нових лісів на площах понад 130 гектарів. Висаджено 1,1 мільйона сіянців різних деревних порід.  А для того, щоб висаджений маленький сіянець перевести в покриту лісом площу, потрібно чекати 5-7 років. Протягом цієї п’ятирічки працівниками держлісмисгоспу проводиться  близько 10-ти механізованих доглядів.

Отож посадити  ліс – це тільки півсправи,  потрібно докласти  чимало зусиль, щоб його доглянути, виростити та зберегти.  Про це повідомляє відділ з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up