Новини

Три гурти “запалять” сцену “Володимирського Узвозу” – ВІДЕО

Архів
63 переглядів

Українське кабаре від «GrozovSkaBand»

Це яскраве етно-кабаре стало сольним творінням однієї із солісток гурту «Сонцекльош», мистецтвознавиці і галеристки Олени Грозовської. У мелодіях і піснях «GrozovSkaBand» химерним чином поєдналися старий добрий джаз і традиційна португальська музика фаду, латиноамериканські й балканські мотиви, українські і циганські мелодії. «Ця музика повертає любов, знаходить нових друзів, знімає стрес і наповнює щастям. На концертах ноги самі просяться в танець, вороги стають друзями, а почуття спалахують з новою силою», – так пишуть поціновувачі про творчість «GrozovSkaBand».

Музичне полотно гурту зіткане з мелодійгітари, флейти, клавіш, саксофона, перкусії. Пісністворюютьсяпідвпливомукраїнського та циганського фольклору. Також гурт працює з авторськими текстами сучаснихпоетів та експериментуєіз «класикою»вітчизняної естради.

Вишукана музика«GrozovSkaBand» – це яскравий продукт української міської культури, яка зароджувалася у кав’ярнях і кабаре Києва, Харкова, Одеси і Львова на початку ХХ століття, а нині, обрісши сучасними трансформаціями, знову повертається у музичний простір нашої країни.

Шалений драйв і поліський спів від етно-рок гурту «Етно XL»

Цей рівненський колектив уже запалював сцену фестивалю «Володимир» у 2010 році, а зараз він повернеться, аби знову вразити жителів і гостей міста потужною хвилею автентичного співу, яскравих мелодій і рокового звучання. Колектив створено в 2004 році у місті Рівне. Для творчості гурту характерне використання автентичних зразків народної музики, поєднання традиційного поліського співу та різноманітних світових музичних стилів – від ска і фанку до традиційної рок-музики і панк-року.

Гурт «Етно XL» – учасник численних концертів і фестивалів України.Гарна мелодика, простота та щирість поєднання українського мелосу та сучасних гітарних рифів – це і є секрет, яким гурт підкорює свого слухача. Потужна музична хвиля «Етно XL» збиває з ніг і веде до танцю. Проти такого драйву ви просто не встоїте!

Казка-рок від «Давньої казки»

Ця рокова формація із Луцька знайшла собі ім’я у творчості Лесі Українки. «Давня казка» – саме так називається одна з найвідоміших поем знаменитої волинянки. Своєю метою гурт, який працює з 2007 року, називає створення самобутньої музики, відродження українських народних пісень та популяризацію вітчизняної культури.

За словами учасників формації, колектив що не має під собою комерційного підгрунття, виконує композиції у своєму власному стилі – “казка-рок”, поєднуючи авторські композиції з національними українськими піснями. Гурт “Давня Казка” прагне створювати якісний і цікавий музичний продукт для задоволення музичних вподобань якнайширшого кола слухачів, адже віра в казку не має згасати з віком.
Результатом такого підходу музикантів стали веселі запальні композиції, які припадають до душі як молоді, так і людям середнього віку. Останнім часом гурт експериментує з жанром весільної музики, відтак, музиканти «Давньої казки» створили паралельний проект – «ГуляNка», мета якого, за словами фронтмена гурту Євгена Чепіля, – забезпечити якісний україномовний репертуар для весіль та корпоративів.


Що саме ми почуємо на концерті до Дня міста – «казка-рок» чи весільну музика, чи, може, трохи того, трохи іншого? Як би там не було, а весела і запальна програма гарантована!

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Теги: GrozovSka Band, відео, Віталіна Макарик, Давня казка, День міста, Етно XL, музика
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up