На головну Новини Три кращих ініціативи Зарічанської громади

Три кращих ініціативи Зарічанської громади

418

Комісія з проведення конкурсу кращих ініціатив жителів Зарічанської ОТГ провела заключне засідання, в ході якого стало відомо переможців конкурсу проектів.  Заради відкритості на засідання комісії були запрошені представники усіх семи ініціативних груп, які подавали анкети-заявки із власними ідеями, як поліпшити життя у громаді. Усі учасники конкурсу мали можливість виступити і самостійно представити проекти, обґрунтувати їх актуальність та шляхи реалізації.

За результатами голосування переможцями стали три ініціативи. Серед них – проект «Щасливе дитинство», що передбачає встановлення дитячого майданчика та облаштування волейбольного поля на вулиці Лобачинській у селі Заріччя, авторства місцевого мешканця Павла Сидоренка. «Облаштування ігрового поля для пляжного волейболу на території ЗОШ І-ІІ ст. села Ласків» – таку ідею ласківчанки Юлії Крижановської теж оцінили як актуальну. А також підтримку бюджету громади на «Встановлення дитячого майданчика на вулиці Шахтарській у селі Дігтів» виборола у конкурсі мешканка села Дігтів Ольга Ярощук.

- реклама -

Загальний бюджет конкурсу, відповідно до затвердженої місцевої програми, становить 50 тисяч гривень, які й використають на реалізацію цих трьох ініціатив.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × 2 =