На головну живи активно Три моновистави про жіночу самотність і щастя

Три моновистави про жіночу самотність і щастя

141

Подвійну прем’єру (у зв’язку з карантинними обмеженнями на проведення масових заходів) наприкінці минулого тижня подарували містянам актори народного аматорського театру-студії «Різнобарв’я». Вони представили театральний триптих «Три жінки – три долі», в основу якого лягли три моновистави.

Незмінна режисерка-постаноновниця театру Лариса Половньова налаштувала глядачів на належний настрій. А далі на сцені у виставі за п’єсою Анни Донатової «Бутафорія» з’явилася Наталія Щербіна. Вона чудово вжилася у роль самотньої і постарілої колишньої легенди вітчизняного телебачення Надії Цимбалюк, яка на схилі літ розмірковує про цінні речі, які втратила через роботу. В яскравій ролі жінки-troubleshoot’ера у виставі за п’єсою Олени Єрпильової «Джаз…Джаз…» зіграла Наталія Самрук. Її героїня – представниця модної професії, що допомагає рішуче розв’язувати чужі проблеми, але не завджди може впоратися зі своїми. А в ролі української емігрантки у Нью-Йорку Олени Андріївни блискуче розкрилася на сцені Світлана Федосєєва. Її моновистава за п’єсою Миколи Коляди «Я – щаслива!» – пронизлива історія про те, чому плачуть щасливі жінки (або ті, які хочуть здаватися щасливими).

- реклама -

Історії начебто зовсім несхожих між собою жінок продемонстрували різні грані жіночої (і навіть ширше – людської) самотності. І саме тому зуміли торкнутися сердець, мабуть, усіх присутніх у залі. Через протиепідемічні застережння прем’єру довелося продублювати двічі – частина глядачів побувала на ній у п’ятницю, частина – в неділю. Обидва рази артисток вітали захопленими оплесками і квітами.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × 5 =