Новини

Три сільради у районі гадають, з ким їм об’єднатися

Архів
24 переглядів

Якщо   Оваднівська  сільрада вже чітко бачить перспективи  об’єднання, планують утворення єдиної громади і жителі Зарічанської та Ласківської, то на початковій стадії цього процесу залишаються  Березовичівська, Хобултівська та Хмелівківська. Голови та депутати  цих сільських рад,  депутати районної ради та голови об’єднаних громад та  керівники району  Наталія Василець та Роман Гук обговорили  наболілі  питання  реформування на нараді  минулого тижня.

Як зазначила голова райдержадміністрації Наталія Василець, перед необ’єднаними  сільськими радами  є вибір – стати частинкою Зимнівської громади, яка уже міцно стала на ноги, утрьох об’єднатися в громаду і «з нуля» розпочинати роботу, або ж залишатися і надалі окремими сільськими радами та при цьому втратити чималу суму коштів, які могли б піти на розвиток новоствореної громади.

Голова районної ради Роман Гук  зазначив, що процес децентралізації неминучий. І суть об’єднання полягає в концентрації ресурсів, які спрямовуватимуться для розвитку тієї чи іншої території. Ірина Ларіна, представник Устилузької ОТГ, презентувала досягнення громади за минулий рік. При цьому зазначила, що будь-яка реформа – це ламання старої системи та побудова нової, до якої важко звикнути.

Голова Зимнівської об’єднаної територіальної громади В’ячеслав Католик дав коротку характеристику діяльності   своєї  ОТГ  та наголосив на перспективах, які очікують ті сільські ради, які приєднаються до них.

Свою точку зору щодо створення об’єднаної громади висловили і березовичівський і хобултівський  сільські голови Юрій Ковальчук та Оксана Морозюк. Представили власне бачення  розв’язання цієї проблеми і окремі депутати сільських та районної рад.  Про плюси об’єднання мовою цифр розповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Бондарук.

Коментарі
Теги: В'ячеслав Католик, Наталія Василець, ОТГ, район, Роман Гук
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up