На головну Новини Три вересневі поїздки на академічні концерти

Три вересневі поїздки на академічні концерти

24

Викладачі та учні Володимир-Волинської дитячої музичної школи час від часу відвідують концерти всесвітньо-відомих українських музичних колективів. Так, нещодавно було організовано три поїздки на музичні події.

12 вересня викладачі відвідали концерт Національного симфонічного оркестру у Луцьку, 17 вересня учні школи та їхні наставники побували на концерті Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. І. Майбороди, який відбувся у Горохові, а 20 вересня усім охочим пропонували поїздку до Львова, де виступав Національний академічний оркестр народних інструментів. Квитки на концерти та вартість дороги викладачі та учні оплачували самостійно. Організаційні питання бере на себе музична школа.

- реклама -

Також і в рідному місті, у залі ДМШ, 21 вересня глядачі радо вітали камерний оркестр «Кантабіле».

Як пояснює заступниця директора з виховної роботи школи Ольга Редько, слухання музики у концертному залі створює піднесений настрій, урочиста атмосфера відволікає від буденних клопотів. Це чудова можливість почути шедеври світової класики і сучасні академічні твори у живому виконанні. Цікаво побачити рідкісні музичні інструменти (арфу, литаври, трембіту). Такі події збагачують внутрішній світ людини. Учні та викладачі, обговорюючи почуте, спілкуються у неформальних та невимушених умовах. Відвідування концертів долучає до прекрасного, розвиває і дає естетичне задоволення.

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

18 − чотири =