На головну Інтерв'ю Три запитання до нового директора: інтерв’ю з керівником ПАТ “Теплокомуненерго” Сергієм Кобою

Три запитання до нового директора: інтерв’ю з керівником ПАТ “Теплокомуненерго” Сергієм Кобою

389

Призначення на початку місяця директором підприємства теплових мереж «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» депутата міської ради Сергія Коби стало резонансною темою для обговорення у Інтернет-просторі міста. Втім, життя у нас звичайне і реальне, тож новопризначений керівник відповів на запитання, які цікавлять і тих, хто працює на підприємстві, і тих, хто користується його послугами.

  • Сергію Анатолійовичу, принцип приказки «нова мітла по-новому мете» застосовуватимете?

Звичайно, так! Хоча, слід наголосити, що кадрових питань зміни не торкнуться. За ці кілька днів на посаді у мене жодних проблем у спілкуванні з колективом не виникло. Приємно і те, що всі без винятку готові працювати та спільними зусиллями долати кризу на підприємстві.

- реклама -

А от якщо говорити про робочі процеси, то частину з них потрібно перезавантажити, все розставити по своїх місцях, аби робота йшла чітко, відповідально і злагоджено. А як без цього? Підприємство у скрутному економічному становищі, тож необхідно максимально оптимізувати усі напрямки його роботи. Утім, я не прихильник поспішних чи необдуманих рішень, та й внутрішні питання, на моє переконання, мають вирішуватись в самому колективі.

– Чому саме зараз ви погодились очолити м’яко кажучи проблемну установу?  Чи не пов’язано це з політичною складовою, як вважають деякі ваші колишні однопартійці?

  Мабуть, рік тому, коли вперше мені пропонували очолити  теплокомененерго, я ще не був до цього готовим. Але  нині, дивлячись на те, як підприємство в силу певних і об’єктивних, і суб’єктивних причин «йде на дно», я прийняв відповідальне для себе  таке рішення.

А політика… Політика навчила мене багатьом речам. Наприклад, тому, що змінити щось можна лише реальними справами, а не словами, якими б гарними і правильними вони не були. Тому в лютому цього року  вирішив  вийти із партії «Свобода», в якій я перебував протягом  восьми років. Вирішив так, бо не був згідний з постійними вказівками вищого керівництва, котрі спрямовані не на розвиток нашого міста, а на заробляння політичних дивідендів партії. Я живу в цьому місті, тому буду використовувати свій депутатський голос і вплив лише на користь громади. І повірте, не я один дотримуюсь такої позиції. Останнім часом лави партії покидають її керівники та члени не тільки на Волині. Зокрема, в Тернополі, де повноту влади на чолі з міським головою має ВО «Свобода», відразу троє депутатів міськради вийшли з партії, бо виконуючи вказівки зверху, їм доводилось бути в опозиції самим до себе.

Неприємно, що партійне керівництво у випадку, коли члени партії мають власну  думку та працюють на розвиток своєї громади, замість того, аби підтримати такі конструктивні дії, починає поширювати неправдиву інформацію, звинувачувати, дискредитувати цю людину. Навіть не хочу коментувати весь той бруд. Я свій вибір зробив, вважаю його правильним. Переконаний, що таку саму позицію приймуть працівники підприємства – професійний підхід до роботи і ніякої політики.

  • З якими враженнями та думками починаєте свою роботу на посаді?

– Якраз закінчився опалювальний сезон, до речі, минув він без особливих проблем, що є заслугою трудового колективу.  Настав час поточних ремонтів обладнання і приміщень. Хотілося б, звичайно, уже говорити не про ремонти, а про модернізацію, але наразі не можу. Тягарем для установи в першу чергу є величезний борг з держбюджету. Лише за кілька місяців 2017 року це 13 мільйонів неповернутих пільг та субсидій, а загалом – два з половиною десятка мільйонів.

З дієвим механізмом їх компенсації теплокомуненерго могло б розвиватись, але зараз тільки «латаємо діри» і тішимось, що не маємо заборгованості із виплати заробітної плати, так як це вже відбувається на інших підприємствах цієї  галузі  в Україні. Тож допоки керівний склад шукає шляхи розв’язання фінансових проблем, а ми їх обов’язково знайдемо, майстри готують господарство до нового опалювального періоду. Літо обіцяє бути для ТКЕ не менш насиченим у плані діяльності, ніж сезон холодів. А про всі наші важливі кроки, рішення та проведені заходи ми обов’язково повідомлятимемо громаду  міста  через  засоби масової інформації.

Юлія ПАШКОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

девятнадцять − 11 =