Новини

Три  запитання Ігоря  Гузя  від групи  «За майбутнє»

Архів
2 переглядів

    Що нова влада збирається робити з тарифами? Яка процедура нарахування субсидій і хто її отримуватиме? Які податки будуть наповнювати місцеві бюджети» – три ключові запитання, з якими звернувся народний депутат Ігор Гузь до уряду та представників так званої монобільшості у Верховній Раді – «Слуг народу».

  З трибуни парламенту  у вівторок він висловив думку своїх колег-мажоритарників із депутатської групи «За майбутнє». А їх у Раді – 23 представники.

«Ми порахували, що у цьому залі представляємо інтереси близько трьох мільйонів людей. Цими вихідними більшість із нас працювала в округах, спілкуючись з виборцями. Без сумніву, люди задоволені відміною депутатської недоторканності, з радістю сприйняли звільнення полонених. Але, якщо ви думаєте, що було багато запитань щодо збільшення можливостей Генпрокуратури, очищення влади, питання імпічменту президента – ви помиляєтеся. В основному лунали запитання – що нова влада збирається робити з тарифами? Це турбує всіх», – сказав обранець.

   Знаючи про те, що упродовж вересня не буде запитань до уряду, з трибуни він запитав: де план дій, що пропонують «Слуга народу» і Кабмін, хто і які отримуватиме субсидії, як наповнювати надалі місцеві бюджети? «Керівники об’єднаних громад, міст звертаються до нас із питанням, які податки йтимуть у місцевий бюджет, яке навантаження отримають органи місцевого самоврядування на перспективу, як скоригувати підготовку до формування бюджетів на 2020 рік? Немає що говорити на попередників. Уся влада в країні належить представника «Слуги народу», – нагадав депутат і зауважив, чому він поставив ці запитання керівникам держави.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up