Новини

Тридцятиліття створення Організації ветеранів війни та праці відзначили у КМЦ

Архів
39 переглядів

  У культурно-мистецькому центрі відбулися урочистості з нагоди 30-ліття створення Організації ветеранів війни та праці України, на  які зібралися члени міськрайонного та обласного осередків  Всеукраїнської організації ветеранів, представники міської влади, громадськість.

Від міської влади керуюча справами міськвиконкому міської ради Наталія Прогонюк   з виконуючим обов’язки начальника управління соціального захисту населення МВК Олександром Смикалюком оголосили  ветеранам подяки міського голови, вручили квіти та премії.

Від ветеранської організації її голова Володимир Сєдих, висловив подяку меру міста  та  міськвиконкому за багаторічну допомогу й підтримку. А голова обласної організації ветеранів війни та праці України Олександр Булавін за особистий внесок у справу розбудови ветеранського руху, соціальний захист ветеранів різних категорій, патріотичне виховання молодого покоління та з нагоди 30-річчя заснування організації ветеранів України вручив міському голові Петру Саганюку.

Прозвучало  ще багато привітань і теплих слів, зокрема, й від помічника народного депутата України Ігоря Гузя. А музичним подарунком для всіх став концерт хору ветеранів «Мужність». Про це повідомляє сайт міськради.

Коментарі
Теги: ветерани, Володимир Сєдих, хор "Мужність", ювілей
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up