На головну Новини “Триматись так, щоб нас не здуло!” – девіз табору «Вітрило»

“Триматись так, щоб нас не здуло!” – девіз табору «Вітрило»

219

Останній дзвінок , який завжди віщує нам про настання літа, продзвенів уже давно, але гомін у шкільних коридорах не вщухає і досі.  У третій школі функціонує літній табір “ Вітрило”, який спекотними днями не дає сумувати школярам. Ми поспілкувались з його директоркою Світланою Корець та розпитали, що цікавого відбувається на теренах школи, яка програма табору та які забави проводяться для дітей. 

   Пришкільний табір “Вітрило”, що працює при НВК №3, розпочав свою роботу два тижні тому. У таборі відпочиває 265 дітей з першого по п’ятий клас,  вихователями працюють учителі школи, їм   допомагають п’ять студентів з педагогічного коледжу. Основними завданнями табору є: розвиток дитячого самоврядування, залучення до трудових справ, виховання громадянських якостей, виявлення інтересів та захоплень дітей, створення хорошого настрою та й взагалі принесення почуття романтики у повсякденне життя.

- реклама -

   Всі види виховної діяльності у таборі здійснюються відповідно до режиму дня. Свою роботу “Вітрило” розпочинає о дев’ятій годині, далі йде лінійка, зарядка, спортивна година, робота згідно з планом, обід та відпочинок у загонах. О 14:30 табір завершує працювати. План виховної роботи висвітлюється у табірному куточку, де можна ознайомитись з путівкою дня або ж переглянути фоторепортаж подій. 

   Всі діти поділені на 11 загонів з урахуванням вікових особливостей та інтересів. Кожен має свою назву, девіз та емблему. У школярів досить бурхлива фантазія, тому є  і “Усмішка”, і “Gold”, і “До зірок” і “V.I.P.”.

   Кожен день наповнений емоціями, а деякі заходи стають вже традиційними. Наприклад,  у день Бантика діти щоразу одягають їх на себе, а потім визначають, у кого найбільший чи найменший бантик. Цього року дівчинку, у якої було більше ста бантиків, нагородили грамотою у номінації “1000 і 1 бантик”. У веселковий день кожен загін одягається відповідно до одного із кольорів веселки. Також у таборі був і день природи, школярі ходили на екскурсію містом, відвідували Слов’янський парк , а потім грали у вікторину “Природа на твоїй долоні”, і день козаків – моряків, де для них, залежно від вікової категорії, проводились конкурси, і день загонової пісні і куточків. Один загін навіть склав свою авторську пісню на мелодію “Бременські музиканти”. Але найулюбленішою розвагою дітей є квести. Одним з таких називався “За кутками табору “Вітрило”. Сьогодні планується день Вишиванки, до якого всі ретельно готуються, придумують флешмоб та одягаються у вишиванки.

   Діти також  ходять на екскурсії  містом – у філію центру зайнятості, пожежну частину. Перед тим, звичайно, обов’язково проводиться інструктаж з техніки безпеки.

   У таборі працюють гуртки “Умілі ручки”, “У колі друзів”, “Олімпік” – спортивний гурток, “Пізнайко” – гурток інформатики, “Весела ігротека”, “Знавці екології” та інші.

   Щодо харчування, то складене меню відповідно до усіх вимог, з урахуванням калорійності, білків, жирів та вуглеводів. Щодня обов’язковими для споживання є фрукти та овочі.

    Табір повністю функціонує за кошти держави, а школярі записані згідно з певними соціальними категоріями. Наприклад, діти осіб, які є учасниками АТО/ООС, з багатодітних чи малозабезпечених сімей, талановиті, обдаровані, учасники творчих колективів та спортивних команд тощо.

   Табірна зміна завершилася 25 червня святковим концертом “Мрія в наших серцях”, також підбили підсумки роботи загонів та нагородили найактивніших. 

Олеся ВАСИЛЕЦЬ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

13 − 6 =