На головну Новини Триває електрифікація залізниці у напрямку кордону

Триває електрифікація залізниці у напрямку кордону

32

На Волині залізничники завершили електрифікацію 43-кілометрового залізничного напрямку Ковель – Ізов – Держкордон, який веде до кордону з Польщею. Про це повідомили в пресцентрі “Укрзалізниці”.

    Роботи тривають на дільниці Ковель -Овадне, де вже встановили 467 високовольтних опор.Через  цей залізничний шлях експортується залізорудна сировина, яку везуть з підприємств регіону Кривого Рога на металургійні підприємства в Польщі. Як зазначили в пресцентрі компанії, “волинська” частину шляху є найбільш затратною, бо ця дільниця експлуатується на тепловозній (дизельній) тязі.

- реклама -

   В “Укрзалізниці” вважають електрифікацію залізничного напрямку Ковель – Ізов – Держкордон  стратегічно важливою для галузі та держави, оскільки дозволить суттєво підвищити рівень вантажних перевезень.

Тендер на будівництво тягової підстанції у Ковелі регіональна філія “Львівська залізниця” з орієнтовною вартістю 100 мільйонів гривень оголосила в липні минулого року. Участь у торгах брали чотири компанії. Роботи повинні завершити до кінця 2022 року.

   Проект швидкісного залізничного сполучення представили на форумі “Велике будівництво: нова залізниця” у Києві.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сім + девятнадцять =