Новини

Цікавий Тиждень книги в Устилузькій громаді

Архів
47 переглядів

Щороку  навесні відбувається  тиждень дитячого читання, до якого долучаються міські й районні бібліотеки. Заходи мають на меті підвищувати культурний рівень вихованців дошкільних навчальних закладів і школярів.

До тижня книги активно долучилися і бібліотекарі Устилузької ОТГ. Зокрема, директор Устилузької дитячої бібліотеки Мирослава Адамчук організувала тематичну виставку «Подорож у книжкове королівство», провела засідання клубу «Юні читайлики», ерудит-конкурс «Чарівний клуб казок» та періодичний меридіан, де розповіла про періодичні видання, які є у книгозбірні. А відкрився тиждень дитячої літератури конкурсом малюнків «Знавці казок»,  на якім своїми доробками ділилися вихованці Устилузького ДНЗ під керівництвом Олени Курдельчук.

Участь у тижні книги взяли усі бібліотеки громади. У Лудині відбувся цикл заходів «Україна читає, країна процвітає», який показала бібліотекар Любов Франчук. У Зорі Тетяна Будньовська провела вікторини і конкурси, присвячені творчості відомого письменника-казкаря Крістіана Андерсена. Молодші школярі з Микитич малювали казкових героїв разом з бібліотекарем Аллою Бричук, а у Хотячеві свято книги організувала Людмила Проць. До низки заходів  долучилися бібліотекарі з Рогожан, Стенжарич і П’ятидень Тетяна Кінах, Катерина Демчук і Галина Міщук, котрі залучили юних читачів і повели їх літературними стежками.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up