На головну Новини Цвікау знову допомагає міській громаді

Цвікау знову допомагає міській громаді

12

Очільник благодійної асоціації «Партнерство заради України» Карл-Ернст Мюллер знову приїхав до Володимира, подолавши більше тисячі кілометрів з німецького Цвікау, що підтримати українців у цей  дуже важкий для нас час.

Долучаючись до захисту України від російської агресії, іноземні колеги привезли рації для військовослужбовців, а також кошти у сумі 10 тисяч євро, які будуть передані ГО «Ініціатива Зарічанської об’єднаної громади  Волинської області». Усі ресурси будуть використані на потреби військовослужбовців та родин загиблих бійців. 

- реклама -

Незважаючи на свій поважний вік та ситуацію в країні, Карл-Ернст-Мюллер не побоявся особисто відвідати Володимир. За активну співпрацю з  нашою громадою міський голова  Ігор Пальонка вручив подяку міжнародному партнеру та вкотре подякував за постійну підтримку. 

Разом з паном Мюллером на зустріч прибув журналіст з міста Цвікау Ерік Ківітер. Міський голова поспілкувався з кореспондентом та розповів про чергові потреби військових, а також висловив вдячність за підтримку громади у важкий для нашої держави час.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сім + 18 =