Новини

Цивільна професія для військовослужбовців

Архів
157 переглядів

   Двадцять сім слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців отримали минулого тижня сертифікати міжнародного зразка за спеціальністю «Менеджмент безпеки бізнесу». Урочисте вручення свідоцтв, грамот та подяк відбулось у стінах міської ради. Привітали випускників із здобуттям нових знань директор Західного регіонального центру перепідготовки Андрій Рой, заступник міського голови Олег Свідерський та директор центру зайнятості Наталія Уколова.

   Це вже усьоме у Володимирі-Волинському проходять курси від Західного регіонального центру перепідготовки військовослужбовців за кошти міжнародної програми НАТО-Україна та сприяння місцевої влади. Всього за роки діяльності центру перепідготовлено 3857 військовослужбовців з яких працевлаштовано 2 124.

Звільнених у запас військовослужбовців, учасників АТО та тих, хто ще служить у лавах Збройних Сил, але хоче здобути цивільну професію, протягом трьох місяців навчали викладачі провідних львівських вишів, після чого слухачі проходили практику на місцевих підприємствах. Упродовж 350 навчальних годин слухачі опановували основи  права, трудового законодавства, кадрового забезпечення та економічних дисциплін. Усі набуті знання стануть їм у нагоді під час роботи в структурах служб безпеки та охорони підприємств. Подібні курси цього року проводились також у Бродах, Яворові, Стрию та Дрогобичі – містах, де нині проживають найбільше військовослужбовців.

Щороку центр пропонує нові курси, але обов`язково  – економічного спрямування. Якщо минулого року це був «Менеджмент малого бізнесу», то цього разу «Менеджмент безпеки бізнесу». Для вибору професій та напрямів перепідготовки проводяться дослідження спільно з управління праці та центрами зайнятості. Паралельно проходить опитування військовослужбовців.

Коментарі
Теги: Андрій Рой, військові, Наталія Уколова, освіта, служба зайнятості
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up