На головну Новини Творчий конкурс імені автора «Княжого граду»

Творчий конкурс імені автора «Княжого граду»

50

   У минулорічному вересні газета «Слово правди» вже повідомляла про плани відомої української письменниці Галини Тарасюк  щодо проведення творчого конкурсу імені Володимира Андрощука. За її задумом, таке змагання сприятиме популяризації творчості нашого земляка-кінорежисера  та виявленню обдарованої молоді.

Конкурс уже започатковано, він відбувається у двох номінаціях: науково-дослідницька праця, присвячена життєвому та творчому шляху  кінорежисера В. І. Андрощука, місцю і значенню його документальної та художньої  кіноспадщини у розвитку сучасного українського національного кіно (розмір роботи не менше 15 сторінок друкованого тексту) та відео-фільм тривалістю від  10 хвилин на таку ж тематику.

- реклама -

Учасниками конкурсу можуть стати школярі міста і району, які цікавляться історично-культурною і мистецькою спадщиною нашого краю та творчістю нашого земляка, відомого українського кінорежисера Володимира Андрощука. На конкурс приймаються роботи школярів віком від 10 років. Їх можна подавати до редакції газети «Слово правди» до 1 травня цього року.

Наразі журі конкурсу вже  має до розгляду кілька творчих робіт.  Підсумки підбиватимуться у травні, нагородження переможців відбудеться під час свята останнього дзвінка у Зимнівській школі-ліцеї.

Інформаційні спонсори конкурсу: газета «Слово правди», сайт Галини Тарасюк, її сторінка  на ФБ  та в ЖЖ. Медіапартнери: АТМ «Володимир», ua. Культура, «Культура і життя» та ін.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

13 + 5 =