Новини

У 70 багатоповерхівках Володимира цього року проведуть техобслуговування газових мереж

Володимирська, Комунальна сфера
318 переглядів

Про нові правила технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, а також про переваги укладення колективного договору на техобслуговування газових мереж  начальник відділу техобслуговування Волинської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» Роман Шабала розповів на традиційній зустрічі першого заступника володимирського міського голови Ярослава Матвійчука з головами ЖБК та ОСББ .

Зокрема, йшлося про те, що техобслуговування внутрішньобудинкових газових мереж насамперед потрібне заради збереження життя людей.  Стан системи газопостачання всередині будинків контролюватиметься фахівцями, разом з тим, мережі перевірятимуться на щільність і можливі витоки газу, а несправності усуватимуть. Оплата за надані послуги здійснюватиметься по факту.  Раніше за належний стан внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків відповідали балансоутримувачі – ЖКГ, ОСББ, керуюча компанія тощо. Проте обов’язки замовників і виконавців, а також граничні норми вартості робіт і перелік робіт не були законодавчо визначені і фактично внутрішньобудинковими мережами більшості будинків ніхто не займався. Тому національний регулятор (НКРЕКП) врегулював це питання.

«Цьогоріч заплановано провести техобслуговування в 70 багатоповерхівках міста Володимир. Інформація про адреси будинків та орієнтовна кошторисна вартість з технічного обслуговування багатоквартирних будинків на 2024 рік розміщена на офіційному сайті в розділі «Важлива інформація», – розповів Роман Шабала. – Близько 80-100 гривень з однієї квартири потрібно оплатити раз у три роки за техобслуговування внутрішньобудинкових газових мереж. Ця сума незначна, а безпека та життя людей – головне. Найкращий варіант – це одноразовий платіж від ОСББ, а не кожного власника квартири, бо в умовах воєнного стану не всі є у своїх помешканнях». Графіки проведення робіт опубліковано на сайті Волинської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».

За 10 днів до проведення технічного обслуговування також розміщуватимуть відповідні оголошення на будинках

Керівники ЖБК та ОСББ пообіцяли сприяти виконанню цих робіт, від яких насамперед залежить безпека їхніх мешканців.

Головне фото – ілюстративне.

Коментарі
Теги: багатоквартирні будинки, газлві мережі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up