Новини

У Анталії не врятували внучку володимир-волинського бізнесмена

Архів
18 переглядів

За повідомленням ТСН, на турецькому курорті в Анталії померла 8-річна українка Ольга Коломий.
ЗМІ розповідають, що родина із Одеси відпочивала у 5-зірковому готелі містечка Кіріш, неподалік від Кемера. Першого травня дівчинці раптово стало погано, вона знепритомніла, піднялася температура. Її госпіталізували у лікарню в Кемер, а згодом терміново перевезли у приватний шпиталь в Анталії. Та, незважаючи на зусилля лікарів, життя дитини врятувати не вдалося. Що стало причиною раптової смерті – наразі невідомо, це з’ясовуватимуть медичні експерти. Інформацію про загибель дитини підтвердили у Посольстві України в Анкарі.
На превеликий жаль, ця трагічна новина має стосунок до нашого міста. Мама Олечки, володимир-волинка, випускниця однієї із міських шкіл, викладає право у Одеській юридичній академії, про неї газета «Слово правди» розповідала кілька років тому у рубриці «Молоді не значить зелені». Загибла дівчинка – онука засновника ПП «Універсам» Сергія Ковальчука.
Колектив редакції газети «Слово правди», читачі та усі земляки висловлюють глибоке співчуття непоправному горю сімей Ковальчуків і Коломиїв.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up