Новини

У «Берегині» приміряли капелюшки й опановували фінанси

Архів
44 переглядів

У школі села Хмелівка табір відпочинку з денним перебуванням дітей «Берегиня» відвідує 40 учнів.
Духом творчості, завзяття, ентузіазму сповнені всі табірні дні. Кожен із них присвячений певній темі: дитячої творчості та юних талантів, казки, туризму, Трійці, охорони довкілля. Провели «день капелюшків», вчилися ощадливо поводитися з фінансами, вести здоровий спосіб життя і дбати про здоров’я, знайомилися із законами моди. Відпочивали на березі ставка, у саду, ходили туристичними стежинами, їздили на екскурсію у пожежну частину у Володимирі-Волинському, відвідали олійний цех у Хмелівці.
Із особливостями й законами банківської справи ознайомитись, гостюючи у Приватбанку. Нам продемонстрували мультфільм «У гостях у тітоньки Сови», доступно розповіли про призначення терміналів та банкоматів, з якими згодом діти спробували попрацювати. Особливий інтерес викликала рахувальна машина та пристрій, з допомогою якого визначають справжність грошових купюр. Банкіри провели вікторину і вручили дітям сертифікати, повітряні кульки та солодощі. За цю екскурсію щиро дякуємо працівникам Приватбанку Вікторії Нечипорук, Тетяні Голубничій, Ользі Барабаш.
Вихователі намагаються, щоб кожен день у таборі здавався малечі особливим і неповторним. А найвигадливіші й найактивніші серед наших таборян – Діана Степанюк, Аделіна Мельник, Тарас Фурманюк, Владислав Жеребцов, Анастасія Бортакова, Марія Соколова, Анастасія Волинець, Катерина Онищук, Дарина Медведська. Ці діти щодня вражають своєю креативністю, уміннями й кмітливістю.

Галина КОВАЧ,
директор табору.

Коментарі
Теги: Галина Ковач, пришкільний табір, район, Хмелівка
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up