На головну Молодіжка У бібліотеці для дорослих запрацювали  молодіжні клуби

У бібліотеці для дорослих запрацювали  молодіжні клуби

79

Не лише книгозбірня, а сучасний простір для спілкування і розвитку – так себе позиціонує Володимир-Волинська міська бібліотека для дорослих. Сюди можна прийти для того, щоб поспілкуватися з однодумцями, дізнатися нову цікаву інформацію, обговорити питання, які хвилюють, і навіть пограти в ігри. Віднедавна у бібліотеці почали діяти молодіжні клуби – настольних ігор «MadNerds» та дискусійний клуб «Розвиток».

– Ідея створити тематичні клуби для дозвілля виникла, коли ми спостерігали за підлітками на літніх канікулах. Вони не мають чим зайнятися, помітно нудьгують, і якби дати їм поштовх, ідею до того, чим заповнити свій вільний час, вони радо за неї вхопляться, – пояснює бібліотекарка Ольга Гуменна. – Так вирішили започаткувати дискусійний клуб «Розвиток», майданчик для неформального спілкування, де будемо обговорювати цікаві для дітей, підлітків і молоді теми, які стосуються психології, саморозвитку, медіаграмонтності, можливо навіть політики та інших сфер життя, які їх зацікавлять. Ідей дуже багато, але будемо орієнтуватися насамперед на те, що цікаво нашим відвідувачам. Отож запрошуємо долучатися і висловлювати свої побажання.

- реклама -

   Найближче засідання клубу «Розвиток» заплановане на 6 жовтня о 10.00.

Ще один клуб з’явився у бібліотеці якраз з ініціативи відвідувачів – хлопців, які об’єдналися у клуб настільних ігор «Madnerds». Бібліотеку вони обрали через спокійну і приязну атмосферу, просторе приміщення і можливість збиратися і проводити ігри. Загалом у клубі п’ятеро постійних гравців та ще стільки ж долучаються час від часу. Про те, в які ігри хлопці грають, розповів один із учасників клубу Олексій Мазур:

– Ми давно захоплюємося настольними іграми такого типу і роки два тому почали збиратися й грати. Розпочалося у нас все з колекційної карткової гри у жанрі фентезі «Magic:TheGathering». За два роки у нас з’явилися «Гра Престолів» – стратегія, розрахована на максимум шістьох гравців, де потрібно зайняти командування військами одного із домів Вінтерфелу, Pathfinder–рольова гра, де велика частина дій відбуваються в “голові”, повна свобода дії, сюжет гри придумується ведучим і гравці можуть на пряму впливати на події довколишнього світу, «WorldofWarcraft: TheBoardGame» – гра на основі відомої комп’ютерної. Зараз  ще замовили «Warhammer 40000» – гра, де гравцю потрібно зібрати свою армію “солдатиків”, пофарбувати їх і тільки тоді можна братися до гри в жанрі Варгейм.

Настольні карткові ігри – задоволення недешеве і недитяче, більшість із них потребують терпіння і витривалості, адже одна партія може тривати до шести годин, зауважує Олексій. Тому, запрошуючи інших зацікавлених містян долучатися до клубу, хлопці ставлять вікове обмеження – від 16 років. «Приходьте і приводьте з собою друзів, можете брати і свої ігри. Збираємося зазвичай в неділю після 11 години, а щоб знати детальніше, долучайтеся до відкритої групи у Telegramhttps://t.me/madnerds», – каже хлопець.

– Наші двері відчинені для усіх відвідувачів, а ми відкриті до їхніх ідей і готові допомагати у втіленні, – підкреслює бібліотекарка Ольга Гуменна. – Тож приходьте, чекаємо вас за адресою вулиця Луцька, 105/2 в усі дні, крім п’ятниці та суботи. А щодо запланованих заходів, то їх анонсуємо у мережі Фейсбук, слідкуйте за нашою сторінкою.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × один =