Новини

У благодійнім турнірі змагалися десять аматорських команд району

Спорт
149 переглядів

Десять аматорських команд  Володимирського району змагалися у благодійному турнірі з міні футболу «Разом до перемоги», про результати якого повідомив його організатор, голова громадської організації «Нова ідея» Ярослав Кондисюк.

Перше місце посіла команда ”Володимирівка” Зимнівської ТГ, кращим гравцем  якої визнано Ігоря Барабаша,  друге місце у команди ”Шахтар-ветеран” з Нововолинська, у якій кращий  гравець Артем Романюк,  третє – у ”Льотничого” Зимнівської  громади, кращий гравець  тут Олександр Цаль.

За крок до трійки лідерів команда ”Устилуг”, де  звання кращого гравця отримав Дмитро Грищук, а ”Кращим воротарем” турніру визнано саме устилузького голкіпера Едуарда Чернова.

У командах, що розмістилися на  п’ятій  сходинці і нижче, гращими гравцями визнано: ФК ”Литовеж” – Валентина Піменова, ФК ”Лішня” – Миколу Столяра, ФК ”Ньюхасл” – Олександра Дударя,  ЛФК ”Воля” – Владислава Янюка,  ФК ”Березовичі” – Івана Саливончика, ФК ”Павлівка” –  Олександра Случика.

Визначили лідера у у номінації ”Бомбардир”, де з результатом 16 забитих м’ячів у ворота суперника ним став Юрій Івановський  з ФК ”Лішня”.

За чесну та надійну роботу нагороджені судді турніру Любомир Гапон, Андрій Шевчук,  Володимир Гнатюк,  Артемій Гришко.  Підтримали  організацію турніру  В’ячеслав Католик, Андрій Сапожник, Олена Касянчук, Олександр Тищенко,  Олександр Салабай,  Руслан Єдинак, Віталій та Наталія Бадзюнь, Богдан Бадзюнь, Микола Шевчук, Зимнівський Центр культури та дозвілля.

Турнір був благодійний, кожного ігрового дня збирали кошти на підтримку ЗСУ. Їх  передадуть волонтеру Андрію Дячуку, який використає їх за призначенням

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up