Новини

У боротьбі з коронавірусом: Гузь залучить два мільйони гривень на медзаклади округу

Архів
31 переглядів

Народний депутаті Ігор Гузь разом із своїм колегою в парламенті Ігорем Палицею допоможуть закладам охорони здоров’я в окрузі № 19.

У зв’язку з ситуацією, що склалася в Україні та світі щодо поширення коронавірусу, обранці громад залучать 2 мільйони гривень з фонду «Тільки разом». Ресурси спрямують на придбання необхідних першочергових медичних засобів для роботи персоналу в лікарняних закладах та безпосередньо у складі бригад швидкої допомоги.

Ініціатива зумовлена тим, щоб допомогти убезпечити лікарів і населення від ураження небезпечним вірусом та у боротьбі з ним, у випадку його виявлення.
«Спільно з Ігорем Палицею ми спробуємо допомогти всім лікарняним закладам Нововолинська, Володимира, Іванич, Любомля. Можливо, це буде придбання масок, тестів на коронавірус, облаштування швидких. Наразі збираємо пропозиції від усіх медичних установ Волині, радимося з головними лікарями, щоб скоординувати зусилля», – розповів Ігор Гузь.

Як законослухняний депутат він також взяв участь у позачерговому засіданні Верховної Ради. Нардеп проголосував за податкові канікули для підприємців на період боротьби з коронавірусом та низку інших важливих ініціатив.
Також він закликав мешканців округу не панікувати, не поширювати неправдиву – фейкову інформацію, пересидіти два-три тижні вдома й тим самим убезпечити себе та рідних від можливого ураження небезпечним вірусом.
Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up