Новини

У боротьбі за Україну загинули воїни із двох громад Володимирщини

Війна, Володимирська, Зимнівська
1229 переглядів

Не припиняють надходити сумні новини з полів війни до домівок українців. В останні дні грудня трагічні звістки надійшла у Зимнівську та Володимирську громади, де в боях за Україну загинули їхні мешканці. Запам’ятаймо імена Героїв!

   Володимир Ткачук (с. Фалемичі, Зимнівська ТГ)

Володимир Ткачук

Старший сержант Володимир Ткачук до лав Збройних сил був мобілізований кілька місяців тому. Боронив рідну землю, наближаючи омріяну перемогу, на одній із найгарячіших ділянок фронту. Та не судилося її побачити. Воїн загинув 10 грудня 2023 року поблизу населеного пункту Богданівка Бахмутського району Донецької області.

Володимир був командиром механізованого відділення – командиром машини механізованого взводу механізованої роти.

Народився Герой у 1981 році та все життя прожив у селі Фалемичі. Одружився, став прекрасним татом для двох синів.

   «Сусід, кум, добра та дуже позитивна людина. Мав більше двох метрів зросту, широкоплечий, мужній. Людина щедрої душі. Пригадую, як ще парубкував, піде до магазину, купить цукерок і поки дійде додому, то пороздає солодощі дітям. Ми ніколи не забудемо нашого дорогого Володимира», – розповіла про загиблого Валентина Павлюк.

Поховали Володимира Ткачука на кладовищі рідного села поруч з могилою тата.

У нього залишись дружина, двоє синів, мама та брат.

   Валентин Хлопцев (м.Володимир)

Валентин Хлопцев

Не встигли рідні передати слова вітань із Різдвом Христовим своєму захиснику Валентину Хлопцеву. У переддень світлого свята він від загинув від травм несумісних із життям.

Валентину Хлопцеву було 48 років. Він  був призваний до лав ЗСУ у червні цього року. Штаб-сержант виконував обов’язки заступника командира бойової машини і до останнього подиху був вірний присязі. Загинув Герой на Харківщині.

   «Любив життя. Мав веселу вдачу, умів гарно пожартувати. А ще любив футбол. Був патріотом України. В часи Революції Гідності їздив до Києва на Майдан. На жаль, війна забирає – найкращих», – розповіла про Валентина дружина його рідного брата Людмила.

У Валентина залишились батьки, брати і цивільна дружина, з якою мешкав у Полтаві.

 

   Редакція газети «Слово правди» висловлює глибокі співчуття рідним і близьким полеглих захисників. Вічна шана і пам’ять Героям!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up