Новини

У Бубнові – скажений кіт

Архів
8 переглядів

   На минулому тижні лікарі Волинської державної регіональної лабораторії ветмедицини  визначили  і підтвердили діагноз сказу у кота, який вкусив жінку з Бубнова. 

Хвора тварина проживала у обійсті біля залізничної станції. Господиня, котра контактувала з котом, зараз проходить курс профілактичного антирабічного лікування. Ветеринари вже провели вимушену вакцинацію усієї її домашньої худоби.

    Цікаво, що крім звичних для кожного сільського обійстя корови, телички, собаки, тут проживає десятеро котів. Їх, за словами місцевих жителів, часто підкидають подорожні, адже будинок знаходиться понад автотрасою  Володимир-Волинський-Павлівка. Природно, що голодні тварини йдуть до найближчого людського житла, а жінка, шкодуючи знедолених нявчиків, не дає їм пропасти з голоду. От і стала заручницею своєї доброти і  безвідповідальності тих, хто, завівши домашню тваринку, не має терпіння її доглядати, а за потреби, звернутися до ветлікарні для стерилізації.

До слова, з початку року на Волині за медичною допомогою з приводу укусів тваринами звернулись майже півсотні осіб.  П’ять випадків сказу тварин підтверджено, в тому числі два – серед свійських (у Володимир-Волинському та Луцькому районах).  Фахівці запевняють, що лікувальна мережа області забезпечена достатньою кількістю антирабічних препаратів для надання необхідного профілактичного лікування.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up