На головну Новини У Бубнові – скажений кіт

У Бубнові – скажений кіт

56

   На минулому тижні лікарі Волинської державної регіональної лабораторії ветмедицини  визначили  і підтвердили діагноз сказу у кота, який вкусив жінку з Бубнова. 

Хвора тварина проживала у обійсті біля залізничної станції. Господиня, котра контактувала з котом, зараз проходить курс профілактичного антирабічного лікування. Ветеринари вже провели вимушену вакцинацію усієї її домашньої худоби.

- реклама -

    Цікаво, що крім звичних для кожного сільського обійстя корови, телички, собаки, тут проживає десятеро котів. Їх, за словами місцевих жителів, часто підкидають подорожні, адже будинок знаходиться понад автотрасою  Володимир-Волинський-Павлівка. Природно, що голодні тварини йдуть до найближчого людського житла, а жінка, шкодуючи знедолених нявчиків, не дає їм пропасти з голоду. От і стала заручницею своєї доброти і  безвідповідальності тих, хто, завівши домашню тваринку, не має терпіння її доглядати, а за потреби, звернутися до ветлікарні для стерилізації.

До слова, з початку року на Волині за медичною допомогою з приводу укусів тваринами звернулись майже півсотні осіб.  П’ять випадків сказу тварин підтверджено, в тому числі два – серед свійських (у Володимир-Волинському та Луцькому районах).  Фахівці запевняють, що лікувальна мережа області забезпечена достатньою кількістю антирабічних препаратів для надання необхідного профілактичного лікування.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

7 + 20 =