Новини

У «Данилового весілля» усі шанси на перемогу

Архів
2 переглядів

  У князівському вбранні та справжнім театралізованим дійством презентували у Мінкульті спільний проект директор ДІКЗ «Стародавній Володимир» Володимир Пикалюк та начальник відділу проектної діяльності міськради Людмила Саць. В минулому номері ми писали про те, що проект зі створення нового історичного фестивалю у Володимирі під назвою «Данилове весілля» потрапив у двадцятку фіналістів «Малі міста — великі враження».

Щорічно «Данилове весілля» хочуть проводити в першу неділю червня. Бюджет фесту понад 878 тисяч гривень і його автори сподіваються отримати грант, який покриє левову частку витрат, а решту дофінансують із обласної та міської скарбниць.Під час дводенного дійства заплановані ярмарок майстрів, показ робіт пленеру майстрів, вуличне частування (коровай, медовуха, квас, кабан на вертелі та ін.), майстер-класи, а саме гончарство, ковальство, плетення вінків, середньовічні танці, лицарські бої, концерт середньовічної музики, вогняне шоу, ватра та інше.

Нагадаємо, що серед фіналістів буде відібрано шість об’єднаних територіальних громад або малих міст для впровадження пілотних культурних стартапів (ексклюзивних культурних подій), які пов’язані з культурною спадщиною, і їхня  реалізація сприятиме подальшому культурно-економічному розвитку територій. Переможці конкурсу — учасники проекту — отримають фінансову підтримку в розмірі не менш ніж 500 тисяч гривень для реалізації проекту. До речі, набравши 824 бали, нині проект «Данилове весілля», написаний володимирчанами, посідає шосту сходинку в рейтингу фіналістів.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up