У князівському вбранні та справжнім театралізованим дійством презентували у Мінкульті спільний проект директор ДІКЗ «Стародавній Володимир» Володимир Пикалюк та начальник відділу проектної діяльності міськради Людмила Саць. В минулому номері ми писали про те, що проект зі створення нового історичного фестивалю у Володимирі під назвою «Данилове весілля» потрапив у двадцятку фіналістів «Малі міста — великі враження».

Щорічно «Данилове весілля» хочуть проводити в першу неділю червня. Бюджет фесту понад 878 тисяч гривень і його автори сподіваються отримати грант, який покриє левову частку витрат, а решту дофінансують із обласної та міської скарбниць.Під час дводенного дійства заплановані ярмарок майстрів, показ робіт пленеру майстрів, вуличне частування (коровай, медовуха, квас, кабан на вертелі та ін.), майстер-класи, а саме гончарство, ковальство, плетення вінків, середньовічні танці, лицарські бої, концерт середньовічної музики, вогняне шоу, ватра та інше.

- реклама -

Нагадаємо, що серед фіналістів буде відібрано шість об’єднаних територіальних громад або малих міст для впровадження пілотних культурних стартапів (ексклюзивних культурних подій), які пов’язані з культурною спадщиною, і їхня  реалізація сприятиме подальшому культурно-економічному розвитку територій. Переможці конкурсу — учасники проекту — отримають фінансову підтримку в розмірі не менш ніж 500 тисяч гривень для реалізації проекту. До речі, набравши 824 бали, нині проект «Данилове весілля», написаний володимирчанами, посідає шосту сходинку в рейтингу фіналістів.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

10 + вісім =