Новини

У День  Гідності концерт з «Шаблею» та Вовою Гейзером

Архів
8 переглядів

   У День революції Гідності і Свободи до нашого міста завітав Заслужений академічний зразково-показовий оркестр Збройних Сил України зі  всеукраїнським проектом «Браття українці». Мета проекту – об’єднати весь український народ від Сходу до Заходу в єдину родину.

Разом із оркестром виступав і гурт «Шабля» з відомим солістом Вовою Гейзером, котрий, відкриваючи концерт піснею  «Клята війна», зазначив, що лише у цьому році оркестр дав 30 концертів у 25 великих містах Українидля понад десяти тисяч глядачів. Починаючи від Авдіївки,  Попасної,  Торецька, Мар’їнки, Станиці Луганської, Краматорська, артисти вже об’їхали  центральну Україну, а зараз досягли найзахіднішої її частини.

Під акомпанемент гітари і потужну музику духового оркестру, яким  керує полковник Ігор Биковський,  Вова Гейзер зачарував усіх своїм голосом, виконуючи пісні «Синку мій, синку», «Солдати», «Тихо вночі».

Лауреатка багатьох всеукраїнських конкурсів Ольга Ярова полонила зал піснею «Зродились ми великої години». А соліст ансамблю Сергій Пеньковець лірично і душевно заспівав  «Земле моя кохана» та «Ніч яка місячна», за що одержав щирі оплески та вигуки «Браво!» Солістка Анна Лотиш виконувала українські народні пісні. Чарівними мелодіями заполонив серця фольклорний гурт «Святовид», щоб під керівництвом Олександра Мордюка виконував сучасну й автентичну музику, мелодії «Жайвір», «Буковинське весілля». Авторську композицію на саксофоні зіграв Роман Солоп.

Драйвовим був виступ Заслуженої артистки України Галини Дудецької , яка співала гуцульські коломийки та «Квітку ромен». Шаленими оплесками проводжали глядачі духовий гурт «Брас-бенд».

На закінчення концерту Вова Гейзер із гуртом «Шабля» та оркестром  виконав гімн АТО, пісню «Браття українці». У цей час глядачі встали, дехто слухав славень військових зі сльозами на очах.

Дуже щиро, емоційно, позитивно сприймали володимирчани кожен виступ артистів. У заповненій глядацькій залі районного будинку культури було і чимало військових з нашої механізованої бригади. Коли стихли останні акорди і гучні аплодисменти, яким винагороджували артистів наші глядачі, на сцену вийшли представники міської влади. Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та секретар міської ради Олег Свідерський винесли квіти і вручили Ігорю Биковському та Вові Гейзеру вітальну адресу. Подяку артистам вручив і представник14-ої ОМБр. Адже концерт став чудовим подарунком містянам і особливо зворушливо, що відбувся він у знаменний день початку Євромайдану. Такий патріотично-мистецький проект конче потрібен усім нам зараз заради миру, спокою, утвердження, що українці – єдині.

Антоніна СОЛОДУХА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up