Новини

У День Незалежності віддав життя за Україну

Архів
72 переглядів

Підлий і цинічний ворог особливо лютував, коли вся Україна відзначала найцінніше свято – День Незалежності. У цей день від ворожі ракети відібрали життя багатьох українців – як цивільних, так і військових. Своє життя за Незалежність віддав і воїн з Нововолинська. А за кілька днів у цю ж громаду прилетіла ще одна лиха звістка про смерть воїна з Кропивщини.

Олександр Заколодний (м. Нововолинськ)

У найважливіше свято нашої держави чорна звістка прилетіла в Нововолинськ – від ракетного обстрілу загинув мешканець міста, військовий Олександр Заколодний.

Герой був уродженцем шахтарського міста. Тут здобував освіту, закінчив Нововолинський центр професійно-технічної освіти. З березня 2021 року служив за контрактом в армії. Разом зі своїм бойовим підрозділом з першого дня повномасштабного вторгнення став до мужньої боротьби проти ворога.

3 серпня Олександр відсвяткував своє 55-річчя. Приймав від рідних та друзів побажання – довгих років життя і найшвидшої перемоги. Та, на жаль, їм не судилося здійснитися. У День Незалежності України, яку так віддано захищав, воїн віддав за неї своє життя.

В Олександра Заколодного залишилося четверо дітей. Поховали Героя у рідному Нововолинську.

Віталій Антонюк (с. Кропивщина, Нововолинська ТГ)

У село Кропивщина гірка звістка прилетіла цього тижня. Перебуваючи на фронті й виконуючи бойові завдання на Харківському напрямку, 28 серпня від хвороби помер військовий Віталій Антонюк. Було йому 39 років.

У померлого захисника залишилась неповнолітня донечка, а також мама, брат і сестра. Односельчанина, побратима, друга, брата, батька і сина оплакують рідні, близькі, колеги та знайомі.

Редакція газети «Слово правди» висловлює глибокі співчуття рідним і близьким загиблих захисників. Вічна шана і пам’ять Героям!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up