Новини

У День пам’яті та примирення

Архів
28 переглядів

Урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення та 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Європі відбулися 8 травня у місті. І хоча на вулиці лив дощ, це не завадило громадськості міста та ветеранам  Другої світової, воїни УПА і   учасникам   АТО зібратися на площі для вшанування тих, хто поліг на полі бою у ті далекі роки.

На початку урочистостей виступили  актори аматорського театру районного будинку культури і запалили свічки у  пам’ять про тих, хто не повернувся з війни.   Після чого взяв слово міський голова Петро Саганюк , котрий у своєму виступі відзначив, що пам’ять про героїв минулих літ, які віддали життя за мир – свята і безцінна.

Закликали  пам’ятати про подвиги усіх загиблих у Другій світовій  голова районної ради Роман Гук,  заступник командира 14-ї ОМБр підполковник Олег Паніков , заступник  голови міськрайонної організації ветеранів війни та праці Антон Венгловський  та студентка педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського Анна Попик.

Під супровід військового оркестру 14-ї ОМБр до обеліска Слави та стели загиблих у зоні антирористичної операції  учасники заходу поклали квіти. На завершення пролунав військовий салют.

Коментарі
Теги: Анна Попик, Антон Венгловський, День пам'яті та примирення, День перемоги, Олег Паніков, Петро Саганюк, Роман Гук
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up