На головну Новини У День пам’яті  жертв страшних голодоморів

У День пам’яті  жертв страшних голодоморів

320

   У останню суботу листопада у парку «Слов’янський» біля символічної могили борцям за волю України, як і в усій державі, відбулися жалобні заходи, присвячені 85-м роковинам Голодомору 1932 -1933 років в Україні.

Традиційно, в цей день українці виставляють у вікнах свічки та лампадки у пам’ять про померлих унаслідок злочинних дій радянської влади. Голодомор, що похоронним дзвоном прокотився по всій нашій країні, стер з лиця землі  близько 10 мільйонів людей, що ніби й не народжувалися, не росли, не кохали, не плакали, не сміялися, не жили, – це трагедія, яку не маємо права забути.

- реклама -

Представники районної  та міської влади, місцевого духовенства, громадськості району і міста  з усіма, хто поділяє біль та скорботу українського народу, взяли участь у мітингу, приурочену Дню пам’яті жертв Голодомору.

Духовенство різних конфесій відслужило панахиду за померлими, яку очолив владика Володимир-Волинський і Турійський Матфей.

Опісля учасники зібрання долучилися до Всеукраїнської  акції «Запали  свічку» аби душі українців, закатованих нелюдськими системами, диявольськими режимами, знайшли свій шлях додому. Та під звуки скорботних дзвонів, що лунали здаля, схилили голови в тихій молитві та тривожній хвилині мовчання перед пам’яттю невинно убієнних голодом.

До символічної могили в парку   традиційно віднесли запалені лампадки, квіти, пшеничні колоски пам’ять українців, які загинули мученицькою смертю.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять + десять =