Новини

У день  Рогожан  «Вальсом дощу» милувалися

Архів
31 переглядів

    На День села в актовому залі будинку культури Рогожан ніде було яблуку впасти. Свято піснею про Рогожани розпочав місцевий  хор.  

Ведучі Сергій Бохотниця  та Дарина Мартинюк розповіли, чим живе село сьогодні. Після вітання сільського старости Тетяни  Матіюк, концертну програму продовжила жителька Ізова Ольга Громова, яка заворожила  земляків чарівним співом. Оваціями зал зустрів хореографічну композицію молодшої групи дитсадка  «Дзвіночок». Окрасою свята став «Вальс дощу» у виконанні місцевого юнацького хореографічного гуртка у складі Влада Паходи, Софії  Бохотниці, Іллі  Халімона, Ірини Халімон,  Назара Сташука та Тетяни  Хахули. Вразив співом церковний хор, приємно здивувала чоловіча вокальна група  БК (на знімку). На свято прибули гості з інших сіл об’єднаної громади і зал гостинно прийняв аматорські колективи з міста Устилуг, сіл Лудин, Ізов, Пятидні, Стенжаричі, Зоря.

У фойє розташувалася вистака робіт народних умільців Івана Федчука, Жанни Матвійчук, Валентини  Федчук та Тетяни Прокопець. Люди могли ознайомитьсь з фотовиставкою з історії села «Рогожани від минулого до сьогодення» та виставкою літератури «Моє село – маленька Батьківщина». На стадіоні тим часом відбувся традиційний турнір з волейболу.

На святі села відзнаками нагородженні медики Олена Кліцук і Марія Гнідець, листоноша Юлія Баранович, спортсмени Валерій Матіюк, Юрій Дрозд, Олкесандр Корецький, наймолодший і найстарша жителі – 2-місячний Миколка Кінах і 88-річна Маря Кінах,  названі вище народні умільці, сільські активісти – сім’ї Фільварських і Татариних, а  також  почесна жителька  Василина Шугай.

Жителів Рогожан привітали перший заступник голови Устилузької міської ради Світлана Дубицька, помічник народного депутата Ігора Гузя Андрій Бокоч, депутат Устилузької міської ради Олександр Сидорчук, голова районної ради Роман Гук, голова районної організації партії «Укроп»  Павло Пилипюк.

Після концерту жителі села та гості мали змогу почастуватись шашликом, про який подбав директор ПП «Рогожани» Сергій Дишлюк,  рибною юшкою  та іншими смаколиками.

Протягом усього дня юні жителі села розважались на атракціонах – батуті, надувних гірках, каталися на електропаровозику. Розважальну програму для дітей та дорослих майстерно провів Дмитро Тєрохін. Опісля відбулась дискотека під відкритим небом.

Жителі села дякують спонсорам свого свята, а це директор ТзОВ «Пятидні» Валерій Діброва, народний депутат України Ігор  Гузь, Устилузька міська рада, директор ПП «Рогожани» Сергій Дишлюк, устилузький депутат Олександр Сидорчук, сільські підприємеці  Марина Єгорова та Богдана Кінах. Вагому допомогу в проведенні свята надала команда ГО  «Нова ідея» на чолі з депутатом районної ради Ярославом Кондисюком.  Особливо хочу подякувати усім жителям села, які допомогли в організації та проведенні свята.

Наталія МАТІЮК,

директор будинку культури с. Рогожани.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up