На головну Новини У День закоханих реєструватимуть шлюби до півночі

У День закоханих реєструватимуть шлюби до півночі

21

Уперше у день святого Валентина у багатьох міських відділах державної реєстрації актів цивільного стану в Україні можна буде зареєструвати шлюб або подати заяву з 8 ранку і аж до півночі. Володимир- Волинський РАЦС також серед учасників акції Міністерства юстиції, котра отримала назву «Кохання поза часом».

Працівники міського відділу ДРАЦСу запрошують закоханих скористатись такою нагодою і зробити у цей романтичний день перший крок до створення сім’ї, подавши заяву про державну реєстрацію шлюбу та стати нареченим і нареченою. Окрім цього, пари, які подали місяць тому заяви про державну реєстрацію шлюбу та обрали дату 14 лютого, зможуть отримати чудовий подарунок у вигляді романтичної церемонії поза межами РАЦСу.

- реклама -

Як розповіла начальник  міського відділу Алла Войтюк, на День закоханих у них є заяви від п’ятьох майбутніх сімейних пар. З них наразі погодились на урочисту церемонію лише дві. Привідкривши завісу, керівниця міського РАЦСу зазначила, що готують для молодят чимало сюрпризів – зокрема, над лавочкою для закоханих встановлять декоровану святковою атрибутикою арку. Тут і проводитимуться церемонії реєстрації шлюбу під супровід живої гри музикантів.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сім + 12 =