На головну Війна У десятці кращих юних художників у Македонії

У десятці кращих юних художників у Македонії

40

Вихованці дитячої художньої школи міста Володимира на запрошення комісії міжнародного мистецького конкурсу відвідали місто Бітола (Північна Македонія). Представляли школу випускники 5-го класу Софія Сурмик, Максим Шинкарук та керівниця групи, викладачка Ярослава Михалик.

У пленері взяли участь юні художники близько з двадцяти країн світу,  зокрема Хорватії, Словаччини, Албанії, Ізраїлю, Туреччини, Польщі, Словенії та інших. Наші учні увійшли у десятку кращих художників. Кожного дня комісія оцінювала десять кращих етюдів, тож в перший день відзначено Софію Сурмик, а вже наступного дня Максима Шинкарука. Також Софія була відібрана серед десяти митців для розпису Грецького посольства у Північній Македонії.

- реклама -

В цей важкий для України час ми також хотіли показати, що Україна талановита, освічена і тим самим привернути увагу до нашої країни, яка також є європейською державою. З пленеру ми привезли одразу дві відзнаки учнів, тож це високий результат та визнання нашої школи та міста на міжнародному рівні”, – зазначила директорка  художньої школи ім. Миколи Рокицького Катерина Юрчук.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

16 + 9 =