Новини

У двох громадах Володимирщини оплакали захисників

На фронті продовжують гинути наші земляки, захищаючи Україну і, в боротьбі проти російських окупантів, віддаючи свої безцінні життя. Запам’ятаймо їхні імена!

Олександр Денисюк (м. Володимир)

Знову у жалобу вбралася Володимирська міська громада. Надійшла з фронту страшна звістка про загибель мешканця міста, інспектора прикордонної служби вищої категорії, штаб-сержанта Олександра Денисюка.

Захисту українських кордонів він віддав більше половини свого життя – 27 років. І вірним був присязі до останнього подиху. Його життя обірвалося на Донеччині 5 квітня під час виконання бойового  завдання.

Герою було 45 років.

Роман Макаревич (с. Зоря, Устилузька МГ)

Горе прийшло і в Устилузьку громаду. На фронті загинув житель села Зоря Роман Макаревич. Життя солдата трагічно обірвалося на полі бою 4 квітня в районі населеного пункту Кіндрашівка на Харківщині.

Роману був 41 рік. Своє життя він віддав у боротьбі за майбутнє кожного з нас. Без батька залишилося троє дітей, без чоловіка дружина, без сина – батьки.

Краяни зустріли свого Захисника на колінах живим коридором Слави з прапорами та квітами. Віддати шану оборонцю прийшли рідні, близькі, друзі, жителі громади та побратими. Поховали Героя на його малій батьківщині у селі Малі Голоби Камінь-Каширського району.

Редакція газети «Слово правди» висловлює глибокі співчуття рідним і близьким полеглих захисників. Вічна шана і пам’ять Героям!

Коментарі
Теги: вічна пам'ять, загиблі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up