Новини

У фінальнім етапі чемпіонату «Ладомир» зустрічається з київським «Подолом»

Новини, Спорт
245 переглядів

  В Україні завершився попередній етап чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 13 років сезону 2023/2024 років (8 х 8).

Уперше матчі чемпіонат України відбуваються за новою системою та схемою “осінь-весна”. Стартувало у чемпіонаті 25 колективів з усієї України. Змагання проходили у два етапи. Тривалість матчу – два тайми по 25 хвилин кожен.

Учасники були розподілені на групи за територіальним принципом та грали за коловою системою у одне коло. Переможці груп та команди, що посіли другі місця, потрапили до другого групового етапу та сформували дві групи (А і Б) по чотири колективи.

За підсумками виступів у групі А, до фінального етапу замагань потрапили представники СК «Ладомир» (м.Володимир) та «ДЮСШ №3 – Спортивний ліцей» (м. Івано-Франківськ).

Фінальний етап   відбувся у Львові 8-10 травня. Відповідно до календаря команди формують дві півфінальні пари, переможці яких зустрінуться у фінальному матчі, а переможені зіграють за третє місце. СК «Ладомир» м. Володимир  зустрічається з  ДЮСШ «Поділ» м. Київ. Про це повідомдяє Асоціація жіночого футболу України.

Коментарі
Теги: "Спорт для всіх", жінки, Ладомир, футбол
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up