На головну Війна У «Казці» познайомилися з рятувальниками

У «Казці» познайомилися з рятувальниками

65

Місцеві рятувальники завітали до дітей закладу дошкільної освіти №2 «Казка».

Приїзд гостей залишив у  малюків багато вражень, адже тільки у рятувальників можна посидіти в пожежному автомобілі, приміряти бойовий одяг. Під час таких зустрічей дітлахи краще усвідомлюють, як важливо дотримуватися правил пожежної безпеки. Саме тому рятувальникам завжди приємно приїжджати до дітей і розповідати про свою професію.

- реклама -

У «Казці» нагадали про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у дитсадку та вдома, номери телефонів екстрених служб та порядок дій у випадку виникнення загорянь.

Але найцікавіше дітям було розглядати пожежний автомобіль. Вогнеборці продемонстрували рятувально-аварійне обладнання, наводячи приклад з особистого досвіду, розповіли, в яких випадках воно застосовується, показали, як з допомогою пожежного рукава гасити займання, подарували календарики та сфотографувалися на згадку.

Дякуємо за зустріч і запрошуємо фахівців ДСНС й надалі проводити подібні заходи, адже вони дозволяють дітям дізнатися не тільки багато корисної інформації, а й сформувати у дітей розуміння небезпеки й відповідальності за свої вчинки.

Світлана Костюк, вихователька-методистка ЗДО №2 «Казка»

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

14 − девять =