Новини

Новини міст-партнерів: у Кентшині модернізують футбольне поле, а у Цвікау заклали перший камінь для пожежної частини

Міста-партнери, Новини
230 переглядів

У Грубешові на тротуарі уклали барельєфи

Три барельєфи із зображенням історичних, уже не існуючих, об’єктів – ратуші 1838 – 1845 років, синагоги 1715 – 1957 років, замку XV-XVII століть –  виготовили і уклали на міських вулицях.

Барельєфні зліпки виготовлені з високоякісної сертифікованої бронзи та встановлені на тротуарі на трьох вулицях, де колись були розташовані ці споруди. Кожна з них також має графічний знак із зображенням герба міста.

Створені барельєфи доповнюють 3D-модель, яка представляє мешканцям міста та туристам історичний вигляд частини середмістя Грубешова у другій половині ХІХ століття і яка була встановлена ​​на перехресті вулиць Таргова та площі Волності. Барельєфи встановили у рамках акції «Розвиток туристичної привабливості Грубешова шляхом кращого використання культурної та природної спадщини міста».

Команда з Мальборка підкорювала вершину на підтримку дітей з інвалідністю

Пол і Магда Гутовські з академії скандинавської ходи взяли участь у підкоренні найвищої вершини Карконош і Судет Снєжки (висота 1603 метри над рівнем моря) із понад 50 людьми з ампутованими кінцівками з Польщі та Чеської Республіки. Цей проєкт став кульмінацією акції, яку один з благодійних фондів проводить для підтримки 6-річних дівчаток-двійнят, хворих на ДЦП.

Група з Польщі у складі майже сорока осіб прийняла виклик за підтримки друзів, родини, співорганізаторів акції – компанії-виробника протезів та Польської академії скандинавської ходьби. Маршрут був складним, але кожен мужньо долав труднощі з великою рішучістю, не втрачаючи бойового духу. Експедиція, яку підтримало місто Мальборк, успішно завершилась, усі учасники досягли вершини Снєжка.

 У Кентшині модернізовують футбольне поле

Тривають роботи з модернізації футбольного поля на вулиці Казімєжа Великого у Кентшині.

У рамках проєкту буде повністю замінено штучне трав’яне покриття. Крім того, планується заміна воріт і лавки запасних гравців.

Вартість проєкту – 1,8 мільйона злотих, а роботи виконуються в основному коштом Фонду уряду Польщі. Також у рамках окремого проєкту буде замінено освітлення поля на нові енергозберігаючі прожектори. Кошти на ці цілі у міста залишилися від конкурсу, організованого управою Вармінсько-Мазурського воєводства.

Підтримка дошкільнят, допомога Україні – рішення сесії у Расейняї

На засіданні сесії Расейняйської ради розглянули 38 питань. Серед прийнятих рішень – релігійні та пізнавальні об’єкти муніципалітету району будуть адаптовані для відвідування, а також буде реалізовано проєкт інформаційних технологій та технічної творчості, що підвищить доступність неформальної освіти для дітей, першокласникам нададуть набори шкільного приладдя, вартістю до 50 євро, а молодь зможе вже у червні влаштуватися на роботу за програмою літнього працевлаштування.

Також представлено звіт мера Арвідаса Некрошюса про діяльність муніципалітету і фінансові звіти. Крім цього, депутати ухвалили рішення про передачу автомобіля HYUNDAI SANTA FE, який належав службі пожежної безпеки, як гуманітарну допомогу Жмеринській районній раді Вінницької області України, від якої надійшло таке звернення.

Заклали перший камінь для пожежної частини у Цвікау

У Цвікау заклали перший камінь для будівництва пожежної частини. Нова будівля буде з’єднана з спорудою 1970-х років, яку модернізують.

Проєкт будівництва оцінюється в 5,25 мільйона євро, завершити спорудження об’єкту планують до кінця 2025 року. Окрім мера Констанції Арндт, у закладенні першого каменю нової споруди взяли участь члени волонтерської пожежної команди Обергондорфа та представники будівельних компаній.

Обергондорфська добровільна пожежна команда налічує 72 члени. У молодіжній пожежній частині – 20 дівчат і хлопців, у старшій – семеро учасників.

 У Нерсборо відкриють відремонтовану дорогу  

Будівельні роботи на Хафпенні-лейн у Нерсборо завершилися, і дорогу, що пролягає під мостом, уже відкрили.

Роботи на жвавій дорозі розпочалися в березні та мали завершитися у квітні, але затягнулися через їхню складність у зв’язку з підведенням підземної інфраструктури біля залізничного мосту, зокрема необхідністю забезпечити безперервне безпечне та надійне постачання газу споживачам у регіоні.

Коментарі
Теги: Грубешів, Кентшин, Мальборк, Нерсборо, Расейняя, Цвікау
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up