На головну Новини У клубі «Розвиток» дискутували про економіку

У клубі «Розвиток» дискутували про економіку

75

   У вівторок міська бібліотека для дорослих знову запросила на засідання дискусійно-інтелектуального клубу «Розвиток», що віднедавна відкрився у книгозбірні. 

Сюди завітали студенти агротехнічного коледжу з викладачкою економічних дисциплін Людмилою Мовчан, котра прочитала цікаву та пізнавальну лекцію на тему «Роль України у світовій економіці», а також – заступниця директора з навчально-виробничої роботи Наталія Матусевич, завідувачі відділень – Надія Шемчук і Олександр Рибай, бібліотекарка Інтернет ресурсів Оксана Джарига.
Спілкування відбулося у форматі запитань-відповідей. Студенти дізналися про фактори, які сприяють розвитку економіки України, про конкурентоспроможність, що таке експорт та імпорт, про співробітництво з іншими державами. Не оминули питання щодо Євросоюзу та змін, пов’язаних з економікою країни. Юнаки і дівчата змістовно відповідали на запитання вікторини, аналізували вислови відомих письменників та політиків, переглянули виставку книг про економіку.
Також тут розповіли про інноваційні послуги, якими можна скористатися у бібліотеці, ознайомили студентів з новими книгами та запросили до читацької співпраці.
Наступне засідання клубу відбудеться у січні. За анонсами слідкуйте на нашій сторінці у Фейсбук. Охочих долучитися до заходів запрошуємо за адресою: вул. Луцька 105/2.
Ольга ГУМЕННА,
бібліотекар міської бібліотеки
для дорослих.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

17 − 7 =